Skocz do zawartości
SK

[TUTORIAL] Aktualizacja Samsunga Galaxy 3 / i5800 przez Odin'a

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest moze juz froyo na i5800? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie FroYo, to będzie szum na forum. Nie, nie ma. Don't spam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    axe95

Wszystko dobrze wyskoczył komunikat w 1 kwadracie PASS na niebieski tle. Mam pytanie bo jak wyskoczył komunikat to odłączyłem telefon i był już włączony zablokowana klawiatura. Czy to dobrze? Bo z tego co wiem powinien się wyłączyć. Proszę o szybką odpowiedź. Bardzo się niepokoję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie sam mozesz zrebootowac telefon i zrobic wipe'a

Wysłane za pomocą Tapatalk Pro z Samsung GT-i5800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim, zanim sie zapytam chcę powitać wszystkich użytkowników Androida.

Mam taki "drobny" problem. Posiadam telefon, który oryginalnie miał softa od ery. Wgrałem sobie JK1 i telefon się uruchomił. Niestety po zrobieniu reboota telefon staje na napisie "GT-i5800", a wipe trwa godziny i nie chce się skończyć. Później zauważyłem, że nie dodałem do folderu pliku "SS_DL.dll". Więc dziś rano ściągnąłem sobie JPB i wrzuciłem do folderu razem z tą nieszczęsną biblioteką. Na początku szło dobrze: włączyłem w telefonie tryb download i podłączyłem do pc. Odin wykrył bez problemu więc kliknąłem "Start". Soft się wgrał i telefon się zrestartował. I teraz za przeproszeniem d*pa. Zaciął się znowu na tym napisie i w tej chwili jest już tak z 15 minut. W Odinie oczywiście pisze "PASS". Co jest przyczyną? Powinienem może wrócić do softu brandowego czy wywalić moje cudo "over the hills and far away"?

---------- Post dołączono o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Hmpf. Wgrałem roma od ery i śmiga. Spróbowałem jeszcze raz FroYo i zawiesza się już po animowanym logo, na tym "migającym" :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    michup

To dlatego, że trzeba wgrywać stopniowo. Ja wgrywałem tak: najpierw wipe, wgranie JH2, wipe, JK1, wipe JP8, wipe JPA. JPB nie polecam ze względu na pikanie w trakcie rozmowy co kilka sekund, przez co nie można czasem zrozumieć co ktoś inny mówi. Stan baterii jest źle wskazywany, przez co bateria trzyma niby tylko 24 godziny praktycznie bez używania telefonu. Przykładowo mi po 24 godzinach wyskoczył komunikat o słabym stanie baterii, podłączyłem ładowarkę i stan baterii zmienił się nagle na 80% więc coś jest nie tak. Na innych forach polecają JPA, ja narazie jestem na JK1, czekam na oficjalne Froyo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    axe95

Zainstaluj KIES wszystkie sterowniki będą zainstalowane, ale PAMIĘTAJ o wyłączeniu programu kiedy będziesz wgrywał rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki, tak właśnie ostatecznie zrobiłem.

i wróciłem do 2.1 (JH2) ... 2.2 do bani! na początku wszystko fajnie i pięknie, ale zaczeło się sypać, w smsach sie pojawiały inne kontakty, przy uruchamianiu nie pytał się zawsze o PIN so SIM'a, nawet karty SIM nie widział ...

ehh... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde no, ja mam chyba dwie lewe ręce do tego. Spróbowałem znowu wgrać JK1 i podczas wgrywania telefon sprawnie przeszedł z logo "GT-i5800" na to animowane, ale na tym następnym się zaciął. Ja już nie moge z tym. Czy jestem skazany na badziewie od ery? pfff...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi