Skocz do zawartości
SK

[TUTORIAL] Aktualizacja Samsunga Galaxy 3 / i5800 przez Odin'a

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nic nie odzczułem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ogrody

gra gitara, uruchomił się

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rydel

W tutorialu jest napisane, że trzeba mieć WYPAKOWANY soft w folderze razem z Odinem ale kiedy chcę go wypakować żąda ode mnie hasła, którego nie znam. ;/ Skąd je wziąć i czy w ogóle potrzebne jest wypakowywanie softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na samfirmwears w tej tabeli masz romy oznaczone krzyżykami... pod tabelą jest napisane haslo w zaleznosci od ilosci krzyżyków ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JH2 śmiga całkiem ładnie, tylko wifi gubi jak nie powiem co. Ja już mam dość wgrywania softów, zaczekam sobie na FroYo ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj sobie na JH2 JPB nie ma odczuwalbych błędów i bardzo fajnie śmiga

Wysłane za pomocą Tapatalk Pro z Samsung GT-i5800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślisz że będzie śmigać? Bo już nawgrywałem się tych softów i każdy łapał wieszkę przy starcie. Nie chce mi się instalować wszystkich aplikacji od nowa, więc musze mieć 100% pewności że będzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mi w andku podoba sie aplikacja app list backup. I caly soft na fonie mam moze w 20 min.a ustawienia to kwestia paru minut. Juz sie do tego przyzwyczailem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myślisz że będzie śmigać? Bo już nawgrywałem się tych softów i każdy łapał wieszkę przy starcie. Nie chce mi się instalować wszystkich aplikacji od nowa, więc musze mieć 100% pewności że będzie git ;)

Ja używam JPB od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony jest bardzo duża różnica co do szybkości telefonu. A co do tego ze nie chcesz tracic zainstalowanych aplikacji to bardzo mi przykro ale bez wipe'a sie nie obedzie ale mozesz przeciez zrobic sobie backup aplikacji przez co unikniesz ich całkowitej utraty. Przyznam że mi telefon też się wieszał ale kiedy wgrałem JPB na JH2 wszystko poszło tak jak powinno

Wysłane za pomocą Tapatalk Pro z Samsung GT-i5800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz? W takim razie spróbuje. Co do backupu to wiem że można takowy zrobić. Jak dobrze pójdzie to chwała Ci :D Napisze za parę minut jak poszło ;)

---------- Post dołączono o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Mam nadzieję, że ten telefon wybacza poważne błędy, bo za wcześnie odłączyłem telefon :/

A, i mam problem z recorbery mode. Jak sie go w końcu włącza, bo ja cisne przyciski aż się uda....

---------- Post dołączono o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Śmiga. Mówcie co chcecie ale u mnie NARAZIE jest... wolniej. Ale najważniejsze że działa, jest język polski (szkoda że nie ma ukraińskiego bądź rosyjskiego), narazie wifi trzyma elegancko. Ale co do instalacji, bo o tym mowa w temacie: poszło gładko, zrobiłiem wipe, nic nie przeszkodziło to, że odłączyłem wcześniej telefon. I tak jak mówiłem: chwała Ci, Grychol :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi