Skocz do zawartości
SK

[TUTORIAL] Aktualizacja Samsunga Galaxy 3 / i5800 przez Odin'a

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co potestuj sobie jeden dzien a pozniej gdyby nadal chodzil wolno to wylacz i wlacz mi to pomoglo

Wysłane za pomocą Tapatalk Pro z Samsung GT-i5800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

a jak w takim razie z rozmowami, nie tnie rozmowy w trakcie polaczenia bo takowy blad na jpb istnieje. Mialem ten soft ale sama ta usterka mega mnie irytowala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie owa usterka również występowała ale gdy po raz drugi go wgrałem (ale tym razem na soft JH2) problem ustał więc polecam spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    U mnie owa usterka również występowała ale gdy po raz drugi go wgrałem (ale tym razem na soft JH2) problem ustał więc polecam spróbować :)

Skoro tak to bylo by fajnie bo ten jbp jest o niebo lepszy. A wipe robic jako z wykly reset ustawien czy tak jak sie robi wipe- jak dokladnie sie go robi na wl czy wyl tel i jaka kombinacja klawiszy xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć wyłączony telefon i kombinacja klawiszy to nacisnąć razem klawisze głośności (vol up + vol down) + duży środkowy przycisk home oraz u góry przycisk do wyłączania/włączania telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nawet nie testowałem czy rozmowa się zacina, bo u mnie telefon jest w ruchu jak nie mogę wbić na kompa. Ogólnie to śmiga jak trzeba. Tylko opóźnienie obrazu w filmach zostało :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam pozostało opóźnienie w filmach.

Czy u wszystkich wystepuje ten problem na romie JPB?

Ale WIFI w końcu zrobili :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WItam wszystkich

Zdecydowałem się na rom I5800XXJPB (Froyo z grudnia) , ale coś jest nie tak, bo telefon nie chce sie wogóle uruchomić. Uruchomiłem Wipe, i zostawiłem na całą noc, budze się i nic. Spróbowałem wgrać I5800XXJPA (FROYO z Listopada) I to samo. Pomocy

PS. Wszystko robione wg. Instrukcji, root zrobiony programem z4root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rleech

Spróbuj wgrać soft od Ery JG3 (w Odinie nie wybierasz One Package, i tam wybierasz pliki po nazwie PDA do PDA itp):

http://forum.android.com.pl/f136/romy-do-naszego-i5800-25400/index17.html#post343477

Potem możesz zrobić wipe. Następnie wgraj JPB, wipe i powinno odpalić.

U mnie ten sposób pomógł, jak telefon zatrzymał się na logo Samsung i animacja trwała bez końca.

Edytowane przez rleech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no, po zaciętych bojach nareszcie udało się zaaplikować mojemu szajsungowi JPB ^^ w tej chwili mogę jedynie napisć że telefon jest jakby szybszy, jakby lepiej wygląda i jakby jestem szczęśliwy że nareszcie go ożywiłem (chyba zaliczyłem wszystkie możliwe problemy w czasie instalacji jakie tylko można było doświadczyć ^^ ) w ciągu 2 dni napiszę jak się według mnei sprawuje ^^

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi