Skocz do zawartości
SK

[TUTORIAL] Aktualizacja Samsunga Galaxy 3 / i5800 przez Odin'a

Rekomendowane odpowiedzi

YEAH. Nawet nie wiem jak określić moją radość. Udało się po kilkunastu godzinach mordęgi. A przecież można było tak prosto to zrobić. Dzięki centekPL Leci Piwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Czym zrootowac Froyo 2.2 XXJPB ?

U mnie z4root nie działa, wiesza się.:rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Programem Superoneclick nie łam się jeśli nie uda się rootnąć za pierwszym mi się udało za 4 razem więc zrób parę prób powinno się udać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to i ja się pochwalę. Wczoraj zrobiłem sobie upgrade do JK1. Ale nie obyło się bez problemów. Miałem soft od ERY, zainstalowałem najpierw JK1 z marszu, tel wstał, zrobiłem wipe zaimportowałem sobie kontakty, zacząłem instalować aplikacje i na jednej kom się zwiesił. wyjąłem baterię - stanął na logo samsunga, wyjąłem ponownie stanął na GT-5800. Ponowne wgrywanie JK1 nic nie dalo. JPB też nie poszło.

Wgrałem JH2 tel ruszył, więc ponownie wgrałem JK1, zrobiłem wipe i tel hula.

Także teraz czekam na oficjalne 2.2 bo więcej bawić mi się nie chce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz się bawić miałem to samo że mi się zatrzymywał na tym logo wgraj (jeśli oczywiście się zdecydujesz) JPB na zwipewanego softa JH2 i powinno być bez jakichkolwiek problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    michup

W JPB dużo ludzi narzeka na przerywanie rozmowy i czas pracy baterii, dlatego z pomocą przychodzi nam JPA/JPB Hybrid firmware od precurse. Jest to tak jakby mieszanka softu JPA i JPB. Rozmowy na nim działają tak jak powinny, czas pracy baterii również, na dodatek jest od razu zrootowany, nie ma niepotrzebnych aplikacji. Jestem na nim od momentu relese'u, jest bardzo szybki, nie wiesza się, zawiera dodatek AdFree(nie wyskakują reklamy). Jak na razie najlepszy dostępny soft. Można też wgrać Lagfixa v2 przez co telefon jeszcze bardziej zyska na szybkości.

Link do softu: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z wydajnością ? Względem zwykłego nie brandowanego 2.1 jest znacząca różniąca?

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

różnica jest spora, przynajmniej na moim sprzęcie...

ten JPA Michup'a jest pierwszym działającym mi romem 2.2

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasysa się. Mam pytanie : czy jest jakiś program do robienia Backupu listy aplikacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Miałem czekać na oficjalny rom ale już teraz wiem, że zaraz wgrywam ten zmodyfikowany 2.2 :). Skoro jest w pełni działający i funkcjonalny to zassysam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi