Skocz do zawartości
asqard

Instrukcja wgrywania niebrandowanego softu

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchamiasz ten plik Windows enabled jeśli nie to gdy chcesz wygrywać kdz musisz na niego klinac 2 razy pojawi się w pasku na dole ikona i gdy klikniesz na ikonę musi się zmienić na "on"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
R4IDEN

@Robert.raziel

No teraz zadnego bledu nie wywala, ale ciagle pisze unpacking.kdz a jak nacisnalem na okno KDZ to brak odpowiedzi ;/

Edytowane przez szymel00
nie cytujemy postu pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
R4IDEN

To pomoze ktos? Zainstalowalem Windows 7, bo wczesniej mialem osemke i teraz to mxsml wgralo sie poprawnie no i chcialem wgrywac tego softa przez kdz ale nie bylo polaczenia z telefonem bo zapomnialem wgrac sterowniki usb, wgralem sterowniki i teraz znowu brak odpowiedzi przy wgrywaniu...

Edit: Jednak cos takiego jest:

asd.jpg

Edytowane przez R4IDEN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bart00

@up

prześledź jeszcze raz na spokojnie instrukcje i tutoriale bo widzę że ciągle o czymś zapominasz ;) wszystko na spokojnie ;)

edit.

no dobra program ci sie uruchomił, teraz zrób "select kdz file" znajdz swój v20d_root_cwm i kliknij na start upgrade

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miiriv

Witam mam problem z odpaleniem tel w trybie Bootloader niby wgrywałem go pisało że wgrany a jak przez RTB Pro wybieram opcje 'Uruchom do Bootloader' Na ekranie wytaskuje mi to i nic dalej się nie dzieje a jak tel wyłączę i włączę tak żeby mi sie Android ładował to działa normalnie ...

macie jakiś może lepszy tut niż od Ruskich bo trochę szukałem ale na forum w przypiętych wątkach nic nie znalazłem ...

Proszę o pomoc oczywiście postawie browara ...

ss

39850091586842067254_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy pierwszy raz próbowałem wgrać nowy system- telefon zawiesił się w emergency mode, więc przeczytałem poradnik co z tym zrobić, ale cały czas zatrzymuje mi się na tym samym komunikacie, oto on:

11:26:16 : Start fn_StartUpgrade

11:26:16 : Extract kdz file

11:29:30 : kdz decrypt Success

11:34:28 : Extract file Success.

11:34:28 : LGMobileDL Load.

11:34:28 : Port = -1

11:34:28 : Connection check start.

11:34:38 : Check Phone mode = 2

11:34:55 : Phone type check.......

11:35:01 : _DetachDLL Call

11:35:01 : _DetachDLL Call End

11:35:01 : Param : Path = E:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\LGMOBILEAX\Phone\LGP700AT-00-V20d-EUR-XX-MAY-02-2013+0.dz

11:35:01 : Param : moduleDir =

11:35:01 : Param : waitTime = 1701672291

11:35:01 : Param : UsbHighSpeed = 1

11:35:01 : Param : PhoneMode = 2

11:35:01 : Param : BinVersion = V20D_00_root

11:35:01 : Param : AuthMark = 11891

11:35:01 : Call fn_StartUpgrade

11:35:01 : CDMA: wParam = 206, lParam = 0

11:35:01 : Model Dll Msg Not Found(206, 0)

o co chodzi? :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałeś sobie radę? Wgraj normalnie prezz kdz odblokowany rom z rootem i cwm, instrukcje znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załamałem się...

Instrukcja napisana czytelnie, ale oczywiście musiałem się pomylic i nie wgrałem oprogramowania na pamiec lecz na karte, wykonałem wszystkie instrukcje pieknie i przechodzimy do instalacji a tu nie ma pliku:(

Po restarcie i boocie logo androida jest wywalone i z wykrzyknikiem,...jak mozna odzyskac oprogramowanie by ruszyło od poczatku, jest jakas opcja? proszę o pomoc. serwis, czy złom?

Rzecz jasna nie moge polaczyc sie z kompem...

p.s. aaa i logo LG ciagle na glownym ekranie swieci, jakby ladował ale co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podlacz wylaczony telefon w trybie emergency, czyli z wcisnietym przyciskiem glosnosci w gore pod usb do kompa i wgraj roma przez kdz i tyle. ruszy na pewno spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi