Skocz do zawartości
asqard

TUTORIAL Instrukcja wgrywania niebrandowanego softu

Rekomendowane odpowiedzi

podlacz wylaczony telefon w trybie emergency, czyli z wcisnietym przyciskiem glosnosci w gore pod usb do kompa i wgraj roma przez kdz i tyle. ruszy na pewno spokojnie.

nie ma to jak nowicjusz...mega n. dzieki dziala:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam małe pytanko odnośnie LG L7 z Play, czy w ogóle jest możliwość zmiany softu na ich telefonach ? Próbowałem już chyba wszystkich możliwości i nic. Tylko proszę Was, nie piszcie czegoś w stylu "poczytaj uważnie tutorial a zrobisz" Guzik prawda, niestety jest problem z rozpoczęciem i wywala informację że program przestał działać. W razie czego poproszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Znajdę troszeczkę czasu, poczytam jeszcze raz i dam znać jak poszło. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viral

Witam.

Chciałbym zainstalować w swoim LG jakiś custom rom, który miał by dostęp do roota, a także, żeby był wydajniejszy od tego stockowego, którego mam teraz. No i tu moje pytanie, bo pełno tutaj poradników do różnego rodzaju programów, wersji oprogramowań itp. i już sam nie wiem co i jak.

Co powinienem zrobić, z pomocą którego poradnika, aby wgrać to o czym wspomniałem? Chciałbym mieć najnowszego androida, jeżeli to w ogóle możliwe no i ten dostęp do roota, żeby w przyszłości wgrać sobie Cyana czy coś w tym guście (zmiana ikonek etc). Jak rozumiem CWM też jest istotne, dlatego chyba sesnowne było by wgranie i tego (znowu - jak?).

Wiem, że pytanie takie, a nie inne, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi :B

Dzięki wielkie.

PS. Czy reset ustawiań jest wymagany? Jeżeli tak, to czy apka "Super Backup" nada się do zrobienia sensownej kopii, żeby to potem odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradnik ten:

http://forum.android.com.pl/f759/instrukcja-wgrywania-niebrandowanego-softu-224446/

Soft Jelly Bean zawierający ROOT, CWM i odblokowany bootloader:

v20d+root+cwm

a wszystko jest tutaj:

http://forum.android.com.pl/f759/spis-plikoteka-lg-l7-282511/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, trochę czasu poświęconego na wgranie dziadostwa i się udało. A wystarczyło dokładniej się wczytać. Poprę tutaj Viral'a i przydał by się jeden konkretny poradnik dla laików od początku do końca. Niestety takiego nie ma, trzeba poświęcić trochę czasu żeby to poskładać do kupy.

Viral polecam post #33 i do tego soft z postu #36.

Dla pavulon'a00 piwo, a dla mnie cała skrzynka za wytrwałość ;)

---------- Post dołączono o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

No to teraz ja zadam jeszcze pytanie. Podłączyłem telefon do LGMobile Support Tool program pokazał ze są dostępne aktualizacje, zaznaczę że mam zrootowany telefon z softem V20D+cwm+root, czy po pobraniu aktualizacji się coś zmieni, czy mam tego nie robić ?

Pytanie może proste ale dopiero zacząłem przygodę z rootem i Angroidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie pobieraj aktualizacji bo będziesz miał brandowany soft Play v20e i stracisz root i cwm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam następny problem odnośnie nowego softu. Czy normalne jest to że mam problem z widocznością karty pamięci. Program app2sd nie widzi karty i krzyczy że jej nie wykrył, Titanium Bac. widzi pamięć telefonu a nie widzi karty, itd. Jest na to jakieś wytłumaczenia ? I na dodatek jak chcę zapisać zdjęcie z wiadomości na karcie, wywala komunikat że nie można zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi