Skocz do zawartości
nucleo666

Nie rozpoznano urządzenia usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem połączyć się z komputerem przez kabel usb (pamieć masowa). Jak podłączam telefon do komputera to mi go wykrywa, ale nie rozpoznaje i wywala komunikat "nie rozpoznano urządzenia USB". Telefon też nie wykrywa że jest podłączony pod usb tylko tak jak do ładowarki (brak komunikatu o łączności z PC w powiadomieniach). Proszę o szybką pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź na innym komputerze i/lub kablu. Jak się nie zmieni to masz uszkodzone gniazdo albo moduł USB w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem na różnych wejściach USB teraz lecę do sąsiada sprawdzić czy u niego wejdzie. Jak wrócę to napisze.

---------- Post dołączono o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Na innym komputerze wszystko w porządku. Nie wiem co się dzieje.

---------- Post dołączono o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

problem rozwiązany- przyczyną tego błędu było użycie przedłużki ....

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że zamknięto mój temat i kazano napisać w podobnym to myślę, że mogę się tutaj podpytać. Otóż nie mogę połączyć się z komputerem. Włączyłem debugowanie, po podłączeniu jest, że "Podłączono Moduł debugowania" "Telefon podłączony do komputera" , ale w moim komputerze nie ma. Nie mam pojęcia co mam zrobić. Pobrać PC suite ? Zależy mi na zainstalowaniu Asto File Manager. Nie mogli pomyśleć o czymś, żeby było przyjazne dla niedoświadczonego użytkownika ? Nie wypał i tyle...

Dobra na pc suite działa, ale rozumiem, że bez marketu nic nie zainstaluje ? Bo chciałbym astro managera, ale nie bardzo wiem jak z karty SD zainstalować.

Edytowane przez Powell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzales pod innymi gniezdami u mnie czasem kamera nie dziala pod jednym gniazdem. Moze uaktualnij stery do pł glownej. inne urzadzenia ci działaja? (mp3, aparat, itp)

---------- Post dołączono o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Jako, że zamknięto mój temat i kazano napisać w podobnym to myślę, że mogę się tutaj podpytać. Otóż nie mogę połączyć się z komputerem. Włączyłem debugowanie, po podłączeniu jest, że "Podłączono Moduł debugowania" "Telefon podłączony do komputera" , ale w moim komputerze nie ma. Nie mam pojęcia co mam zrobić. Pobrać PC suite ? Zależy mi na zainstalowaniu Asto File Manager. Nie mogli pomyśleć o czymś, żeby było przyjazne dla niedoświadczonego użytkownika ? Nie wypał i tyle...

Dobra na pc suite działa, ale rozumiem, że bez marketu nic nie zainstaluje ? Bo chciałbym astro managera, ale nie bardzo wiem jak z karty SD zainstalować.

O ile sie nie myle nie zainstalujesz z karty bez jakiegos menagera. Rozumiem ze nie masz dostepu do wifi, więc moze pobierz ASTRO nir laczac sie przez wifi tylko gprs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę musiał ; ) Na forum wyczytałem, że da się przez SDK, ale mi to nie wychodzi ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź do mc donalda, tam włącz wi - fi i pobierz sobie astro z marketu :)

Na rynku "porządnego" miasta też powinien być jakiś hot spot.

Bynajmniej kase zaoszdzędzisz:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W szkole mam wifi, tak więc nie będzie problemu. Jeszcze jedno pytanie, żeby nie zakładać topicu. Czy do wokół wyświetlanego obrazu macie taką mała czarna obwódkę, nie to co jest częścią obudowy, tylko jak by mała obwódkę, już ekran, ale jakby nie działający. Nie wiem czy dopiero to teraz zauważyłem i tak było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi