Skocz do zawartości
plx

Prosta Latarka

Rekomendowane odpowiedzi

plx

Witam.

Często używam więc napisałem prostą latarkę:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sklepnet.android.latara

Dlaczego? Bo już mnie poirytowały latarki które są tak naprawdę kilka linii kodu, a pobierają kontakty, położenie GPS, stan telefonu, wyświetlają reklamy i diabeł jeden wie co jeszcze. Dość.

Moja autorska aplikacja robi dwie bardzo ważne rzeczy. Włącza latarkę, i wyłącza latarkę.

Stwierdziłem że za takie coś wystawie absolutnie, całkowicie za darmo. Naprawdę za darmo.

PS. Jeżeli link nie działa, znaczy że jeszcze nie została przetworzona w Play Store. ;)

---------- Post dołączono 14-10-12 o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano 13-10-12 o 22:00 ----------

W 1.2 poprawiłem toszku w klasach... ale to drobiazgi co by nie wywalała się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. Moglbys dodac widget?

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

No i plus dla Ciebie. Na co im informacje o GPS i innych pierdołach? Uprawnienie do robienia zdjęć i wio. Ja bym mimo wszystko jeszcze ją zrobił ładniejszą wizualnie (ale bez wodotrysków-przycisków typu stroboskopy, SOS'y bo na co to komu?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukix

Na Galaxy Nexus (Jelly Bean) nie działa.

IMO przycisk powinien być większy i przydałby się widget.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plx

Odpowiadam hurtowo.

Na Galaxy Nexus nie działa? Uuuu... to muszę rzucić okiem co oni tam namodzili sprzętowo skoro nie widzi kamery, albo kamera ma w nosie działanie. ;) (pamiętajmy ten kod ma 57 linii, a Samsung z reguły lubi być... eee... wyjątkowy :D)

Widget będzie... muszę przypomnieć jak to to się pisało. ;) Tak poważnie napiszę. Musi mnie olśnić jak to zrobić graficznie żeby było prosto i w miarę ładnie.

Z innej parafii, poprawiłem żeby działała lampka w tle. W nocy olśniło mnie jak gaśnie ekran, gaśnie i lampka. :D Przy okazji mało się nie zabiłem w związku z tym, ale przeżyłem i mogę poprawić tą niedogodność. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moim HTC Desire HD mam wbudowaną latarkę, w której można zmieniać natężenie światła. Może dodaj coś takiego u siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natezenie swiatla musi byc wspierane hardwarowo, zainstaluj na dhd inna latarke i tam tez bedzie regulacja natezenia. Taka bajka to tylko w htc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plx

Zrobiłem bardo duży włącznik.

Z Galaxy Nexus'em to jakaś porażka... szukałem długo, ale jakoś tak na temat sensownego nie ma. Coś za mocno nakombinowali.

Widget się doczeka. Musiał bym za bardzo przewalić kod. Ale zrobię.. a co.

PS. Pamiętajcie że każdy Widget zżera RAM. Za dużo Widgetów i mogą się gry haczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plx

Chyba poprawiłem na Galaxy Nexus. Wrzucę nową wersję jak mi Internet włączą, mam tylko w komórce. Jakieś ch... olerne ludzie ukradli pół kilometra kabla i cała okolica nie ma sieci telefonicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wielki guzior, bez obrazy, ale jest szpetny po prostu. Lepiej bys zastosowal jakas zarowke albo zwykly guzik, tak jak w maszynach przemyslowych, okragly z podswietleniem po wlaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi