Skocz do zawartości
pst

Ładowarka kieszonkowa

Rekomendowane odpowiedzi

pst

Tak sobie myślałem i wykombinowałem coś takiego: żeby kupić ładowarkę kieszonkową:

KIESZONKOWA AWARYJNA ŁADOWARKA DO TELEFONÓW HIT (1199844386) - Aukcje internetowe Allegro ,

lecz takowa ładowarka ma wejście do ładowarek noki, a więc do tego i przejściówka do micro usb:

http://allegro.pl/nokia-ca-146-2-3-5mm-micro-usb-adapter-ladowarki-i1211417677.html

Powiedzcie, co sądzicie o takim zestawieniu? Dałoby rade coś, czy nie zdało by relacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kci83

Ciekawe... jednak uważam, że lepszym rozwiązaniem będzie kupienie dodatkowej baterii i noszenie jej ze sobą. Po pierwsze, wyjdzie taniej cenowo. Przejściówka, ładowarka - 2 innych sprzedających, więc zapłacisz łącznie z przesyłką jakieś 44zł, a za 32zł (wraz z przesyłką) możesz kupić dodatkową baterię Samsung i8910 Omnia HD 1500mAh 5.6Wh Li-Ion 3.7V. Po drugie, gdzie to będziesz nosił? W plecaku? Bo chyba nie w kieszeni ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł z tą baterią, od biedy to można by nawet w portfelu nosić. Tylko jak z trwałością energii w baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pHarel

Kiedyś miałem samsunga d600 (ja się pojawiły w sprzedaży) to kupiłem dodatkową oryginalną baterie bo kiepsko trzymał, naładowałem obie oczywiście przez telefon. Jedna się rozładowała po ok 24h włożyłem drugą to po 6 godzinach padła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kci83

Chyba w żadnym z telefonów który miałem, nie używałem dodatkowe baterii, więc nie wiem jak to dokładnie jest z tym wyładowywaniem nieużywanej bateii... może ktoś przetestuje ;). @pHarel może w tej kwestii już się coś zmieniło, oba telefony dzieli 5 lat różnicy ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pst
    Dobry pomysł z tą baterią, od biedy to można by nawet w portfelu nosić. Tylko jak z trwałością energii w baterii?

Masz na myśli tą baterię kieszonkową ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pHarel

@kci83 wiem, różnica wiekowa jest duża a za d600 wtedy grubo zapłaciłem. Tak czy siak naładowana bateria która leży nieużywana też się rozładuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi