Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem posiadaczem przestarzałej już Spicy. Mam zamiar kupić nowy telefon i zastanawiam się nad Galaxy S. Czy jest jeszcze sens kupowania Galaxy S? Czy wystarczy on jeszcze na powiedzmy 2-3 lata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

To już chyba lepiej trochę dołożyć i kupić SGS II. W mojej ocenie jest to bardziej perspektywiczny telefon, który nawet za te 2-3 lata powinien spełniać swoją rolę. Ja swoją "Dwójkę" mam zamiar użytkować właśnie do dwóch lat a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

Trochę to znaczy ze 400 zł. To już jest całkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@up:

Absolutnie nie twierdzę, że "Jedynka" jest złym telefonem, jednak na tle SGS II wypada dużo gorzej. Jeżeli ma to być telefon na lata, to właśnie "Dwójka" wydaje się być słusznym wyborem, a i tę różnicę 400 zł można znacznie zniwelować - wystarczy tylko dobrze poszukać a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JTTS1

Myślę że warto kupić, za 650-700 zł to innego telefonu nie uzyskamy. Internet działa płynnie, gry też. Muzyka odtwarzana z tego telefonu to czysta przyjemność nawet na oryginalnych słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Moim zdaniem warto, ewentualnie Nexusa S, jeśli nie przeszkadza Ci 16gb.

Muzyka z Voodoo Sound, naprawdę ma dobre brzmienie i jest w stanie napędzić lepsze słuchawki, ekran jest wystarczająco dobry, z grami sobie radzi ok, ale z nowszymi już tak ciekawie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

seba112, zastanawiałem się nad Nexusem S, w końcu same plusy: pełne wsparcie od google, czysty, najnowszy soft itd. 16GB pamięci by mi w zupełności wystarczyło, ale cena - jest ona dużo wyższa niż w przypadku Galaxy S. Galaktykę używaną w bdb stanie znajdę za około 600-650zł, a Nexusa S trudno znaleźć w tej cenie jakiegokolwiek. Przeszukując alledrogo kilka dni temu znalazłem Nexusa S za 750zł ale strasznie dojechanego. Dlatego właśnie zastanawiam się nad poczciwym już i9000. Swoją drogą nie jest on słaby, ale do demonów już też nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Nexus praktycznie różni się obudową, możliwością zakupu dwóch wersji ekranu (SLCD i AMOLED) i wsparciem od Google, za to Galaxy S ma karty pamięci.

Kupując Galaxy S nic nie tracisz, wgrywasz dobrą podstawkę pod Jelly Bean (CM10) i masz bardzo dobrze działający telefon z dodatkowymi bajerami od CyanogenMod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Evo 3D, ale nie zastanawiam się nad zamianą na SGS.

Zachęciło mnie wsparcie.

Czy CM10 jest bezbłędny i płynny oraz można na nim w coś zagrać?

Nie chciałbym, by okazało się, że coś się tnie i nie działają podstawowe funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JTTS1

Na CM10 nie działał mi czujnik światła i to od razu przekreśliło ten rom, teraz mam wrzuconego 4.1 od AOKP i jest wyśmienicie. Stabilny wszystko działa. Z kernelem semaphore 2.3.0s bateria też dobrze trzyma.

Od sprzedawania telefonu jest dział giełda - seba112.

Edytowane przez seba112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi