Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

Pjo_PL

@Maxiorekk - Bierz SGS-a. Nadal ma wiele nowych Custom Romów, i jest po prostu szybkim telefonikiem, opłacalnym za tą cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chilis

Powiem tak, też miałem spice i postanowiłem ją wymienić. Kupiłem SGS'a i stwierdzam, że ma najbliższy rok-półtora mam z głowy wymianę telefonu. Na oryginalnym ROMie możesz spokojnie pracować, a na customie z 4.1.2 masz taka możliwość konfiguracji, że głowa mała. Zdecydowanie polecam SGS'a i Helly Bean 4.1.2 z semaphore 2.4.0 :D

Edytowane przez chilis
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie brał. Jakby nie patrzeć sgs to stary telefon i tych custom romów czy jakiś modów jest coraz mniej. Poza tym takie gry jak spiderman, batman, gta i inne takie potężne gry, na sgs chodzą marnie. Kup sgs2 albo uderzaj w coś jeszcze lepszego.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem, oplaca sie wziac jeszcze sgs'a. Ba do tej pory wychodza jednordzeniowe telefony i nikt nie narzeka ze na takim galaxy mini 2 nova 4 nie pojdzie albo gta 3. SGS ma jeszcze dobrą specyfikacje jak na jednojajowca, ktory goni dwurdzeniowce (no troszke tutaj przesadzilem). Co do ceny 650-700 za sgsa? Szukaj licytacji nie patrz na kup teraz. Mi się udało wyrwać ładną sztukę o 1xxzł mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim zadaj sobie pytanie:

-Do czego będzie Ci służył? (muzyka, gry, filmy itp)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

Lepiej wziąć SGSa niż jakiegoś nowego, słabego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za swojego sgs'a dałem 500zł w stanie idealnym a kolega za sgs'a II dał 1100zł. Jeżeli dla kogoś granie w najnowsze gry i troszkę lepsza wydajność w systemie jest tyle warta to droga wolna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@Maxiorekk:

I jaka jest Twoja decyzja? SGS I, a może SGS II lub Nexus S? Dokonałeś już jakiegoś wyboru / selekcji?

Edytowane przez Hezar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hezar, na 90% wezmę SGS, ponieważ telefon będzie mi służył głównie do internetu i muzyki - czasem gry. Myślę, że SGS da jeszcze radę w większości gier (większości, a nie wszystkich). Do tego jeszcze dochodzi ogromne wsparcie tego telefonu. W customach na SGS'a można przebierać i przebierać. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogromne wsparcie dla tego telefonu to było rok temu. teraz sie wszyscy przerzucili na SGS II. W chwili obecnej jest zaledwie kilka ROMów ciagle rozwijanych. IMHO czas SGS dobiega końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi