Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991

O żesz... za samo logo orange należy się niższa cena ale jak ktoś jest szalony to niech buli 200 zł za telefon który obecnie doprowadza do szału swoim działaniem (ostatnio wziąłem go na kilka minut do ręki to miałem ochotę nim rzucić o ścianę)

To może jeszcze swojego wystawię na aukcji, też jest w bdb stanie (oprócz ramki, meh) to zgarnę tyle samo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie jak kolega wyzej jak ktos chce sie wkurzac ciagle na swoj telefon to najlepszy wybor,czas dla tego smartfona juz dawno minal jako zamiennik na budowe do dzwonienia i odbieranis sms bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

Ale jednak mimo wszystko podchodze do neigo z sentymentem. Mój pierwszy smartfon, póżniej był u żony, teraz ma go córka, śmiga jak ta lala do dzisiaj i jak go tak podczyścić, to prawie jak nówka (w torebce żony dostał po tyłku trochę). Ale jak koledzy wyżej, na dzisiejsze czasy mułowaty, ale... jesli ktoś szuka czegoś niezawodnego, odbieranie pocztry, dzwonienie i podstawowe funkcje, a na dodatek niezawodność, to jest to idealny wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Mi się wydaje, że ten telefon jest bardziej ceniony że względu na audio aniżeli samo działanie. Po modyfikacjach gra lepiej, niż niejeden nowy telefon powyżej 1000zl, a jednocześnie można coś podstawowego na nim zrobić

Wysłane z Mezui M2 Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popos1

Widzę że telefon poszedł do wątku archiwalne, na allegro rubryka została zlikwidowana, a sama liczba aukcji zmalała do zera, ostatnia dosłownie teraz zeszła za marne kilkanaście zł (bo sam telefon był), z końcem 2016 roku skończyła się era es jedynki. To były czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi