Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się też na ten temat aby rozwiać twe wątpliwości ;). Otóż użytkownicy piszący że na Galaxy S nowsze gry mogą nie działać super mylą się ale nie całkowicie. Otóż Galaxy S ma procesorek o taktowaniu 1GHZ więc korzystanie z internetu, słuchanie muzyki, przeglądanie zdjęć itp. będą przebiegać miło i bez cięć :) (a dodatkową wisienką na torcie będzie ekran Super Amoled który jest naprawdę niesamowity :oczy:), gry pokroju N.O.V.A 2 czy Modern Combat 3 mogą mieć czasami przycinki lecz da się temu zaradzić podkręcając procesor do np. 1.2 ghz czy 1.4 ghz (w zalezności od możliwości wgranego kernela). Ogólnie rzecz biorąc SGS nie różni się kolosalnie od swoich następców (tj. SGS 2 I 3) pod względem funkcjonalności lecz niestety jego podzespoły stają się coraz starsze i za pewien czas będą mogły już nie obsługiwać najnowszych gier. Lecz jeśli lubisz tylko dobrą muzyke i filmy oraz tradycyjne funkcje telefonu to ten telefon jest jak najbardziej bardzo trafnym wyborem :rolleyes: . Życzę ci powodzenia w kwestii wyboru telefonu i od siebie polecam SGS -a ;) służy mi juz półtorej roku i jeszcze nie natrafiłem na gierkę której by nie odpalił ;]

Ale kazanie walnąłem :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto jeszcze dodać bardzo dobre wsparcie developerów :cool: Mam kumpla, co z chęcią sprzedałby sgs + i kupił sgs, bo na s+ nie ma w pełni działającego JB :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@up:

Z tym wsparciem nie jest aż tak kolorowo, gdyż "Jedynka" jest jak wiadomo coraz starszym modelem i deweloperzy wolą skupiać się na jego następcach. To samo było już napisane kilka postów temu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@supermichi4444

Tia. Odpal batmana, spidermana, gta i zobacz czy będziesz miał raz na jakiś czas zwiechę... Od razu powiem, żebyś nie marnował czasu na testy, że wszystkie z wymienionych gier będą się non stop ciąć. Bez znaczenia czy masz 1GHz czy podkręcisz do 1.4. Procesor to nie wszystko.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, ja testuje gry pokroju dead space, modern combat 1,2,3, ewentualnie asphalt adrenaline i gra się wyśmienicie, nie twierdzę że na najnowszych produkcjach nie będzie zwiech, logiczne że z czasem gry będą coraz cięższe do utrzymania przez poczciwego SGS - ka ;) więc się tu asdasdasd nie spinaj :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@up:

Maxiorekk, który założył ten wątek, wyraźnie napisał, że telefon będzie używany głównie do przeglądania internetu i słuchania muzyki, a czasem tylko do pogrania w gry. Rozważając zakup "Jedynki", brał pod uwagę fakt, że nie wszystko będzie na niej chodzić, a mimo to i tak na ten model się zdecydował. Przepychanki w stylu "przy czym będą zawiechy, a co pójdzie bez lagów" nie mają tutaj najmniejszego sensu. Wiadomym jest, że SGS jest już starszym modelem, a jakość i wymagania gier są coraz większe. Jaki jest tego efekt, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, ani tym bardziej przekonywać się wzajemnie. Spuśćcie z tonu, Panowie a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

To jest oczywiście i rzeczywiście na ten temat to nie ma co się kłócić :rolleyes:

A co do wsparcia : to, że mamy sprawne JB to chyba wystarczy :super:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmadej
    Na CM10 nie działał mi czujnik światła i to od razu przekreśliło ten rom' date=' teraz mam wrzuconego 4.1 od AOKP i jest wyśmienicie. Stabilny wszystko działa.[/quote']

Czy "wszystko działa" oznacza, że działa też radio FM bez ryzyka uszkodzenia głośnika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

radio fm wszedzie sie pojawia jako kontrargument do nieoficjalnego ics czy jb. jak tak ci brakuje radia to kup sobie odbironik fm za 20 zł w kiosku.to juz nudne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmadej

Ale co jest nudne? JTTS1 napisał "wszystko działa", więc pytam, czy rzeczywiście wszystko? Nie piszę tego jako "kontrargument", pytam, bo może coś mi umknęło. Widzę, że nie...

Oprócz Radia FM nie działają np. wideorozmowy. Dla kogoś może to być ważne, dla kogoś nie, ale dopóki NIE WSZYSTKO działa, niech nikt nie pisze, że na custom ROMach "wszystko działa", bo niektórzy stracą niepotrzebnie kilka(naście/dziesiąt) minut tylko po to, by się okazało, że "wszystko" to tak naprawdę "prawie wszystko".

A rada z odbiornikiem FM za 20zł - po prostu bezcenna, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi