Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

od siebie moge dodac ze nie warto brac sgs1...

sam galaxy s3 na 4.1.1 stock i chodzi o mniej stabilnie i plynniej niz 4s a co dopiero sgs1 z single core

ps to moja opinia i nie kazdy musi sie z nia zgadzac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sadze ze jak już ktoś szuka czegoś w tym przedziale cenowym to brać tylko samsunga galaxy s advane.

Sam kopiłem narzeczonej taki za 900zl nowy już z przesyłką. Jest to naprawdę świetny telefon o niebo lepszy od SGS i trochę gorszy od SGSII.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja troche z innej beczki, czytałem że sgs ma wsparcie od google i szukałem dzisiaj dwie godziny ale nie znalazłem, co to dokładnie oznacza i jakie korzysci z tego czerpiemy? Móglby mi ktos dac linka, ewentualnie powiedziec o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sadze ze google wspiera tak samo wszystkie urządzenia i z całą pewnością SGS nie ma większego wsparcia od google niż inne modele możne z wyjątkiem nexus'ów oczywiście

---------- Post dołączono o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

ale piszesz o różnicy między tymi urządzeniami w sensie możliwości czy o wsparciu Google? Jakoś mi to się by kupy nie trzymało Google robi dla samsunga, htc motoroli oprogramowanie nie robi dla konkretnych modeli tylko ogólnie i wypuszcza dalej i tak naprawdę to już kwestia samsunga czy wyda oprogramowanie na swoje produkty - i tu już może być różnica gdyż samsung nie na każde urządzenie udostępni andka w lepszej wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytalem raczej ogolnie o co chodzi z tym wsparciem google na wszystkich urzadzeniach. To znaczy ze google pracuje nad oprogramowaniem do tych urzadzen tak? Ale przeciez kazdy android jest oprogramowaniem stworzonym przez google (chyba ze się myle).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale masz różne wersje tego androida. Każde urządzenie ma wsparcie od takiej i takiej wersji, do takiej i srakiej.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar
    Ja troche z innej beczki, czytałem że sgs ma wsparcie od google i szukałem dzisiaj dwie godziny ale nie znalazłem, co to dokładnie oznacza i jakie korzysci z tego czerpiemy? Móglby mi ktos dac linka, ewentualnie powiedziec o co chodzi?

SGS w żadnym wypadku nie ma wsparcia od Google, tylko od samego producenta - czyli Samsunga. To właśnie Samsung pobiera kod źródłowy Androida i dostosowuje go do swoich telefonów. Dla Galaktyki pierwszej generacji to dostosowywanie, a więc i wsparcie, skończyło się dawno temu, bodajże na Andku 2.3.6 "Gingerbread".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dypek

Galaxy S to badziew? W tym przedziale 500-550zl mozna miec neo v, motoluxe,live z samsunga jakiegos ace lub mini 2 a z lg np l5 to rozumiem ze wybralibyscie ktorys z w/w? Dobrze wspominam ten telefon przesiadajac sie na razr nie uwazam zeby to byl jakis kamin milowy w stosunku do sgs.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podłoczę się do tego :D Stoję pzed zakupem telefonu do 550 zł. Mam okazję kupić galaxy S w cenie 550 zł , 2 letni (zakupiony we wrześniu 2010). Teraz moje pytanie: jak z wypalaniem się pixeli , różnymi blędami ekranu? Czytałem różne newsy na temat tego typu ekranów i ponoć Samsung poświadczył , że matryca z Galaxy S I9000 (Super Amoled) wystarczy na około 2 lata użytkowania.

2 lata juz mineły , telefonik który mogę kupić nadal śmiga. Jest ryzyko , że np po miesiącu będę miał bad pixele lub jakieś inne artefakty? Opłaca się go kupić po 2 letnim użytkowaniu ? (Stan idealny , tył lekko porysowany ale to normalne w tym modelu , ramka idealna , ekran ma micro ryski )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 550zl mozna juz szukac LG Swifta/Optimusa 2x lub Motoroli Atrix. Wiem, bo sam jestem dopiero co po poszukiwaniach...

Niedawno sprzedalem swojego HTC Desire, bo napalilem sie strasznie na Nexusa 4, ale skutecznie ostudzila mnie informacja o ilosci dostepnej pamieci. Poczekam na wersje 32GB...

I trzeba bylo cos kupic :) Zastanawialem sie grubo pomiedzy Desire HD, bo bardzo milo wspominam Desire, Switem 2x/Atrixem, bo maja dwa rdzenie i wlasnie SGSem, bo ma genialne wsparcie i uklad graficzny.

Podazalem droga eliminacji wytykajac wady. Desire HD - bardzo krotka praca na baterii, dosyc slabe Adreno 205. Dwurdzeniowce na tegrze maja stosunkowo slabe wsparcie, poza tym szukalem raczej idealu w pelnym komplecie, a do 550zl moglem kupic sam smartphone + ladowarka. Wybor padl na SGSa :) utrafilem pelen komplet w stanie jak nowka za 500zl czyli o 50zl mniej niz wzialem za Desire. Nie zaluje wyboru, Cyanogenmod 10 + semaphore kernel i smiga jak marzenie na najnowszym androidze ;)

Moj egzemplarz jest z maja 2010 i ekran nie ma zadnej skazy. Poza tym moja dziewczyna ma SGS+ i moge sobie porownac obydwa modele. Plus nie ma jeszcze w pelni sprawnego androida 4.x, ale jest wyraznie szybszy w przegladarce internetowej i tam gdzie ma znaczenie glownie moc obliczeniowa. Natomiast zwykly SGS bije go na glowe ukladem graficznym i wsparciem spolecznosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi