Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

Maxiorekk, skoro masz zamiar mieć go jeszcze 2 lata, to nie za bardzo się opłaca. Warto wziąć pod uwagę to, że to już nie najnowszy telefon i powoli będzie spadać na psy. Ale to tylko moje zdanie. Rób jak uważasz ;-)

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malibu

Obecnie telefon lekko przestarzały ale w dobrej cenie nadal w/g warto go kupić no chyba że ktoś jest fanem gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@up:

Z tym "przestarzały" to chyba lekka przesada. Fakt - nie jest już pierwszej młodości, ale do większości zadań wciąż nadaje się znakomicie. Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę fakt istnienia pokaźnej ilości custom ROM-ów, to może się okazać, że SGS jest wciąż naprawdę niezłym urządzeniem, którego kupno warto rozważyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz go! Mój kumpel go ma i bardzo sobie go chwali. Co z tego, że stary jak prawie wszystkie gry na nim chodzą :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

Kurde, sam nie wiem już co zrobić. Albo wywalić tysiaka na S2, albo kupić za jakieś 500/550 zł SGS1 i zawsze sporo kasy zostanie w kieszeni. Miałem już jedynkę i wiem, że mi spokojnie wystarczy, co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli SGS1 Ci spokojnie wystarczy, to kup go i będziesz tak jak sam stwierdziłeś zaoszczędzone pieniądze. Ew.możesz poszukać używki SGS2 ale nie wiem czy coś zyskasz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sgs1 kupilem za 430zł sprawny tylko klapka z tylu porysowana,mysle ze sie oplacalo.

Galaxy s2 jest wciaz bdb telefonem na rynku,uzywke dostaniesz za ok 750zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toony

Ja kupiłem za 400 zł używkę też porysowana klapka z tyłu. I jestem bardzo zadowolony. Za taką kasę s w sumie nic lepszego byś nie znalazł. Chociaż w sumie X10 byś dostał, ale to raczej nie ma podejścia do SGS i jest bardzo awaryjnym telefonem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bierz sgs1 bo wsparcie dla niego już się kończy, chodxi min tutaj o pomijanie tego modelu w takich grach jak vice city...

Sgs2 nie jest jakos sporo droższy więc warto dopłacić. ..

A najlepiej wziąć sgs3 który ma 4rdzenie i wydajnościowo odstawia sgs i sgs2 o kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi