Skocz do zawartości
Maxiorekk

Czy warto jeszcze kupić Galaxy S?

Rekomendowane odpowiedzi

Wsparcie się kończy dla niego? Zobacz ile masz romów dla SGS'a I a ile dla innych i wtedy powiedz czy wsparcie się kończy czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wsparcie jeszcze się nie kończy. Nie każdy tak jak ty szuka smartfona po to, żeby grać, bo według mnie do grania służy konsola. Poza tym nie każdy ma taki budżet, żeby brać s3, w którym i tak potencjał nie jest w pełni wykorzystywany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitusm

SGS nadal nadąża za rynkiem, wystarczy wymienić gry w jakie da się na nim bez problemu zagrać.

Modern Combat 4, NFS shift, n.o.v.a. 3, asphalt 7. Wszystko sprawdzone osobiście.

ICS + OC 1.2ghz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gta również, i III i VC na OC, sam testowałem.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie przecież jasno napisałem ze chodzi mi o pomijane tego modelu przy wydawaniu nowych gier, a nie wsparciu od xda itd;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zmieniasz nazwę urządzenia z I9000 na I9100 w build.prop i możesz wszystkie gierki z marketu kupić. Procesor podkręcisz, to i te lepsze gry sgs pociągnie, co nie zmienia faktu, że to stary smartfon i nie ma po co w niego inwestować.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam i9000 na 4.2.1 i mam go juz dosc, chociaz mam go dopiero tydzien. ogolnie ten telefon mam juz 3 raz. raz mialem go w styczniu ubieglego roku, wtedy byl kawal dobrego sprzetu ktory ciagnal wszystko i byl szybki przy normalnej obsludze, potem w maju i juz troche zaczal odstawac. teraz juz nie daje rady z niego korzystac i mam zamiar wkrotce sie pozbyc. Przycinanie sie przy smsach, problemy z odbieraniem polaczen to problemy androida o ktorych uzywajac sgs 2 zdarzylem zapomniec, teraz po przesiadce na 1 znowu wrocily, z powodu powolnego dzialania telefonu. nie moge juz polecic tego telefonu, bo w tej cenie mozna dorwac lepsze, m. in. xperie u z ktorej bylem o wiele bardziej zadowolony pomimo mniejszego ekranu i pamieci. mam zamiar teraz kupic nokie e71 i jakis tablet, zebym nie musial sie wiecej meczyc z 1 rdzeniowymi androidami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzaco

Niestety, ale kolega wyżej ma rację. Po przesiadce na trochę lepszy sprzęt na którym codzienne użytkowanie nie jest takie uciążliwe na nowo polubiłem androida, a podczas używania i9000 miałem już go serdecznie dosyć. Skończyły się problemy z ubijaniem aplikacji, trwającym wieki otwieraniem kontaktów lub wiadomości. Na czystym romie bez zainstalowanych dodatkowych aplikacji jakoś to jeszcze działa i tak własnie teraz używam tego sprzętu. Po zainstalowaniu voodosound jako odtwarzacz mp3 sprawuje się znakomicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam moją jedyneczkę od 2011 i jak na codzienne użytkowanie, nie ma lepszego telefonu jak dla mnie. Można posłuchać muzyki w bardzo przyzwoitej jakości, nie mając pod ręką aparatu foto nawet zrobić przyjemne zdjęcie, a dla zabicia czasu pograć (moje ulubione to NFS i Dead Space). Dużo czytam, więc doceniam ekran amoled. Czytam ebooki na czarnym tle, więc bierze z baterii tyle energii, co nic. Nie rozumiem skarg na powolne lub złe działanie Go Launchera lub Go Sms, wraz innymi czterdziestoma doinstalowanymi apkami, używam je od początku i chodzą płynnie. Nie mam żadnych problemów ani z hard ani software, może dlatego, że przyjmuję ten telefon taki jaki jest: jednordzeniówkę z niewielkim ramem. I nie próbuję robić z niego SII, SIII czy innego- podkręcając, wgrywając i frustrując się, że to jednak nie to..

i nie ma po co w niego inwestować

Jasne, że nie. To nie są grunta, złoto czy diamenty. W telefon się nie inwestuje, telefon się używa. I na pytanie czy warto go jeszcze kupić, to do codziennego użytku jest to świetny telefon. Trzeba sobie tylko dobrze odpowiedzieć na pytanie, do czego tak rzeczywiście jest on nam potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co przeczytałem wyżej mnie zastanowiło.

Chcecie powiedzieć że telefon przez kilka miesięcy się tak ze starzał że wzrosły wymagania SMS i połączeń:D?? Szukacie wad SGS na siłe.

To normalne że po lepszym sprzęcie <2rdzenie SGS bedzie wolniejszy i nie ma co krytykować.....

To co mają powiedzieć użytkownicy LOW-Endów? :) jak wam muli to sobie wgrajcie Froyo na niego;)

Niczym nie podpieracie swoich argumentów... "wiesza się" to zależy od konkretnego egzamplarza..... kernel, pamieć nand, mody..

Na plus powiem niezdecydowanym do zakupu.

Ten ekran jest bardzo przyjemny 4" mi się nic nie wiesza.... tak było i na stocku XWJW5 i teraz na CM10

Wyobraźcie sobie że moge odebrac rozmowe i odpisać na SMS! Tak Jeśli to najważniejsze to polecam dump fona Nokii :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi