Skocz do zawartości
Krokogator

[ICS&JB]ACID Audio Engine V1.0 - dla miłośników muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny dodatek jestem techno maniakiem i lubię dobre basy i teraz jest dużo lepiej bo kiedyś trzeszczało, teraz jest ok! polecam oczywiście - też muszą być dobre słuchawy polecam zwykłe małe z philipsa mam je ok. 7lat (jedynie kabel pękł i zlutowałem) kosztowały ok 20zł ,a 100x lepsze ot tych orginalnych od fona

Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam najnowszego quarxa, swierzo zainstalowanego wraz z minimal gaapsami, niestety nie mogę znaleźć walkman'a, stąd moje pytanie czy da się go zainstalować ręcznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się. Poszukaj na xda, jakiś czas temu też szukałem i było kilka wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie jedno małe pytanko, jak wrzucić muzykę do walkmana? Jak odpalam to nie wyszukuje mi żadnych utworów. Jakiegoś folderu od walkmana nie widzę, wiec nie wiem o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    picoo

Cześć. Jestem pod niesamowitym wrażeniem tego mod'a. Dźwięk w moto nabrał nowego wymiaru :) Dźwięk jest klarowny, przestrzenny, porywający. No w szoku jestem :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten mod współpracuje z Power Ampem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie powinien współgrać z każdym odtwarzaczem. Jakbyś miał jakieś problemy to po prostu wyłącz equalizer w powerampie i korzystaj tylko z tego z widgetu fx :)

Tapatapped from my Google powered Defy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mod jak najbardziej działa jednak stwierdziłem, że najlepszym equalizerem jest zawsze brak equalizera ;) Poza tym nie oferuje on praktycznie nic nowego niż używany przeze mnie Power Amp. Sam widget jest niewygodny. W celu wyłączenia powiedzmy podbicia basy trzeba najpierw przełączyć wszystkie jego poziomy i tak w nieskończoność. Mimo wszystko brawa dla twórców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Modu nie używam aktualnie, ale w aplikacjach było coś w rodzaje fx settings, i tam była opcja żeby zamiast takiego klikania, pojawiał się suwaczek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym się różni wersja z tego forum od wersji z xda? Pytam się ponieważ ponieważ ta 1 zajmuje 20 mb a ta druga 2 mb :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x