Skocz do zawartości
Basildon

Multimedia w HTC WF

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

Jak wygląda sprawa odtwarzania plików multimedialnych w tym telefonie?

Czy można normalnie obejrzec na małym ekranie jakiś film bez problemów? W jakim formacie?

No i ostatecznie, czy można podłączyć HTC do TV i oglądać na dużym ekranie?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pDzonY

Dobrze działa yxplayer (do pobrania), program który pozwala oglądać standardowe filmy .avi 700mb, nawet z polskimi napisami w .txt. Płynność oceniam na 4+. Lepszego programu na WF jeszcze nie znalazłem.

Ale jak podłączyć do tv? Chyba tylko przez USB, zakładam że telefon powinien zostać wykryty zwyczajnie jako pendrive, ale nie mam jak na razie tego sprawdzić, próbował ktoś? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Twój TV obsługuje standard DLNA możesz udostępnić filmy z telefonu poprzez sieć używając serwera twonky

Edytowane przez wwatroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakie formaty video odtwarza ten telefon poza avi ??? chodzi mi o rmvb czy da się odtworzyć ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC nie odtwarza ani avi ani rmvb ani mkv.Chodzą jedynie mp4, wmv i 3gp.

Są zewnętrzne 2 odtwarzacze czyli rock player i yxplayer.Na rocku niestety zacina prawie każdy bitrate więc tak czy siak sobie nie obejrzysz.Na yxplayer jeszcze nie testowalem ale chyba jest podobnie, niestety ale trzeba je konwertować do formatu mp4 co zajmuje sporo czasu.

dlatego jesli chcesz coś do filmów to polecilbym troche lepszy fon:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie jakie ma mozliwosc odtwarzacz. Ten wbudowany watpie. Ale np ten yxplayer juz tak.

Na yxplayer jeszcze nie testowalem ale chyba jest podobnie

Wg pdzony chodzi plynnie, warto przetestowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie w miare płynnie chodzi, jednak wydaje mi sie ze gorszy obraz w porownaniu do rock playera i niestety w wersji free jest reklama na dole zaslaniajaca napisy:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vanoss

Ja mam tv LG SL 9000 z usb i bluetooth i ładnie mi wsio śmiga przez bt :) na usb jeszcze nie patrzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest z flash playerem? Nie mogę go znaleźć na markecie, a brak tego programu nie pozwala mi oglądać filmów z neta. Jest jakiś zamiennik?

Jeszcze jedno. Zgrywacie jakieś filmy na HTC? Ja wczoraj przekonwertowałem "Czas surferów" do MP4, zajmuje 320MB. Włączyłem w różnych programach i efekt taki, że 5 sekund filmu trwa ponad minutę. Praktycznie ekran stoi w miejscu, co jakiś czas skokowo się przesuwając. Nie chodzi mi o jakość filmu, ot żeby jakiś obraz był. Np. jakość wyświetlanych trailerów z netu mi wystarcza.

To jakim programem, do jakiego formatu i jakie ustawienia zastosować, żeby film chodził płynnie?

Edytowane przez Basildon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma flash playera dla Wf i nawet aktualizacja do froyo tego nie zmieni :P za słaby procek nie uiągnie tego ale jest flash lite więc do mniejszych rzeczy styka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi