Skocz do zawartości
Przecin

[4.1.2][4.2.1]*[SuperXE-Intact-AOSP]*[JZO54K][JOP40D]-[24/01/2013]

Rekomendowane odpowiedzi

xbaker

Zdążyłem się domysleć, jednak mimo wszystko godny polecenia rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś takie małe widgety są po wgraniu tego romu. Do brakujących skrótów w pod deska da się przyzwyczaić i można korzystać z widgetu. Ale ten rozmiar widgetow w np BW psuje caly efekt. :-\

Jeżeli nie będzie widać jakiejś większej poprawy w czasie trzymania baterii to chyba wrócę do CM10 jednak.

Wysyłane z mojego HTC Sensation XE za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GluGol
    ...

Teraz z innej beczki, wiecie jak ustawić jakiś inny dźwięk do alarmu, niż ten standardowy? Ile bym nie szukał po opcjac, to nie wiem jak... No i ta belka po rozwinięciu, tam na prawdę nie ma żadnych skrótów jak w innych romach? ...

Na karcie pamięci utwórz katalog o dźwięcznie brzmiącej nazwie "Alarms" i umieść w nim wybrane pliki mp3.

Dla każdego nowego alarmu, który utworzysz w ustawieniach/Dzwonek natychmiast pojawią Ci się również dźwięki które umieściłeś w katalogu. Mnie nie chciało się przepisywać wszystkich alarmów, które już miałem ustawione więc sprawdziłem co będzie po restarcie telefonu. Tak jak myślałem - pomogło i nowe dźwięki widoczne są już dla każdego alarmu.

Podobnie będą działać katalogi "Ringtones" dla dzwonków oraz "Notifications" dla powiadomień :D

Co do samego ROMu.

Jedno co mogę powiedzieć na pewno, faktycznie jest minimalistyczny :)

Osobiście nie zauważam takiej "ogromnej" zmiany szybkości działania w porównaniu do CM10, o której tak się wszyscy rozpisują. Jest szybki i płynny, ale dla mnie CM10 był tak samo szybki i płynny.

Głupieje mi aparat. Jeśli chcę odblokować telefon "w lewo" czyli bezpośrednio uruchomić aparat to dostaję komunikat "Niestety aplikacja Galeria została zatrzymana" po czym nie mogę już uruchomić aparatu wcale, nawet z poziomu aplikacji :/

Na 100% mam problemy z aplikacją mBanku - fiksuje w niej klawiatura i nie da się na przykład zatwierdzić przelewu. Ten sam problem miałem w CM10, możliwe więc że to wina samej aplikacji i nie przystosowania jej do JB.

Działa za to SwiftKey 3 i kilka innych aplikacji, z którymi miałem problemy w CM10.

Jeśli chodzi o baterię to ciężko coś powiedzieć po dwóch dniach używania ROMu. Poobserwuję ją przez tydzień i wtedy może się coś wyjaśni. Na razie wydaje mi się, że działa jakby lepiej niż w ostatnim CM10, który miałem zainstalowany, ale nie wiem czy to nie autosugestia :D

Co do ustawień na belce, to nie wiem w czym problem. Zamiast przesuwać palcem w dół ekranu i klikać na zakładce, wystarczy umieścić na pulpicie widget z przełącznikami lub bezpośredni skrót do ustawień i wszystko w dalszym ciągu jest pod kontrolą. No chyba, że ktoś ma tak silne przyzwyczajenia :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ckiu

SwitchPro Widget

ega4ybyp.jpg

Ktoś pytał o porównanie z Viperem, nie ma porównania. Sense i AOSP i jego zmodyfikowane wersje to inne bajki. Z resztą ostatniego Vipera miałem dwa dni, moim zdaniem bugów z każdą kolejną wersją jest więcej zamiast mniej. Skacząc między różnymi CM natrafiłem na to cudo i zostaje. Tweaks są potrzebne ale w Sense, tu starczy mi Apex Launcher Pro i jego tematy oraz inne apki które ułatwiają korzystanie z telefonu wg swoich potrzeb.

Edytowane przez ckiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie chodzi mi o skrót do ustawień, bo i ja go mam, ale w inynch romach (MIUI, Vipers, CM10) po rozwinięciu belki możesz właczyć wyłaczyć wifi, synchrinizację, zmniejszyć/zwiększyć jasność, włączyć/wyłaczyć tryb cichy i wiele innych rzeczy.

Szkoda, że w tym romie tego nie ma.

Bo to jest AOSP, czy czysty Android, bez żadnych udziwnień, dodatków, tweaków.

Jeśli chcesz mieć takie ustawienia w belce powiadomień, to zainstaluj widgetsoid - jest naprawdę świetny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś tu jest nie tak. Pomieszaly mi się zdjęcia w galerii pomiędzy folderami, ponadto po kliknięciu miniaturki pokazuje zupełnie inne zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy u was tak samo jest problem z kamerką, chodzi o nagrywanie i później odtworzenie tego co nagrał. W moim przypadku jest pikseloza to samo co CM10 czy jest na to jakiś fix? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

Odłaczam telefon o 6 rano, o 8 mam zgodnie z przewidzeniem 2h bez ładowania ( w ustawieniach sprawdzam), a potem patrzę o 10 i co? Telefon odłaczony od ładowania zaledwie 30 min...

Kapłem się wczoraj, jak o 22 rzekomo minęło 12h od ładowania, a od 6 rano do 22 jest 16h, macie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djremo

W końcu poznałem co to szybki rom ale mam problem z budzikami. Zarówno systemowy jak i gentle alarm nie odtwarzają dźwięków, sam alarm się włącza ale jest cisza i dziś zaspałem do roboty;) Może ktoś sprawdzić u siebie czy też tak ma czy to tylko moja przypadłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi