Skocz do zawartości
TrojanPL

JusTunBean Inverted GAPPs - czarne Google Apps dla Androida 4.1.2 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie spamować ciągle wątku o CM10, zakładam nowy poświęcony tylko Inverted GAPPs JusTunBean. Moim zdaniem najlepsze czarne Google Apps jakie wyszły. Bardzo częste aktualizacje i działają świetnie.

Link do XDA: JusTunBean Inverted JB 4.1.2 Gapps+ Aroma & quickflash 10/18 v3.2.2 - xda-developers

Download: JT Productions Official Downloads (polecam pobierać Aroma Installer, można wybierać jakie aplikacje chcemy zainstalować)

Można śmiało wgrywać na aktualnie zainstalowane Google Apps. Niestety po instalacji nowego nightly trzeba ponownie flashować Inverted GAPPs. Działa na każdym ROMie opartym o Jelly Bean.

Instrukcja instalacji:

Sciagasz Aroma Installer (JusTunBean Aroma) > Odpalasz *.zip w recovery tak jakbys instalowal ROM > Włącza Ci się Aroma Installer > Klikasz Next > Zaznaczasz "I agree with..." > Klikasz Next > Klikasz Next > Klikasz "JusTUNBean Installer" > W wiping zaznaczasz "Caches Wiping" (domyslnie) > W Google Apps zaznaczasz "Standard Gapps" (domyslnie) > W Inverted Gapps zaznaczasz "Inverted Gapps" (domyslnie) > W Extras zaznaczasz "Choose Extras" (domyslnie) > Klikasz Next > Zaznaczasz w Main i Extra aplikacje jakie chcesz (domyslnie wszystkie) > Klikasz Next > Zaznaczasz w Launchers, Misc. App, Themes aplikacje jakie chcesz > Klikasz Next > Klikasz Install Now > Czekasz > Klikasz Next > Zaznaczasz "Reboot your device now" (domyslnie) > Klikasz Finish.

-----

Inverted GAPPs świetnie komponują się z Themem Blue Infinitum: [THEME] Black and Blue Infinitum - APK - xda-developers

Edytowane przez TrojanPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie dziala kalkulator google.now jest biala a yt dalej ten sam kolor cm 10 najnowsza wersja just aroma itp nic nie pomaga full wipe nie bede robil

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    full wipe nie bede robil

No to może nie zadziałać. W niektórych przypadkach niestety trzeba. W większości (i u mnie też) przypadków działa bez wipe'ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xstanx

Sciagnelem...wyciagnalem potrzebne mi instalki i zainstalowalem...wszystko ladnie sie podmienilo...dziala :)

Samsung Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sensu wyciagac instalek. Wystarczy w Aroma Installer zaznaczyć odpowiednie aplikacje jeśli nie chcesz wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Działa na wszystkich romach jellybean. Aokp i cm10.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin

Sorry ale gdzie to się zaznacza bo jakoś nie mogę się dopatrzeć :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sciagasz Aroma Installer (JusTunBean Aroma) > Odpalasz *.zip w recovery tak jakbys instalowal ROM > Włącza Ci się Aroma Installer > Klikasz Next > Zaznaczasz "I agree with..." > Klikasz Next > Klikasz Next > Klikasz "JusTUNBean Installer" > W wiping zaznaczasz "Caches Wiping" (domyslnie) > W Google Apps zaznaczasz "Standard Gapps" (domyslnie) > W Inverted Gapps zaznaczasz "Inverted Gapps" (domyslnie) > W Extras zaznaczasz "Choose Extras" (domyslnie) > Klikasz Next > Zaznaczasz w Main i Extra aplikacje jakie chcesz (domyslnie wszystkie) > Klikasz Next > Zaznaczasz w Launchers, Misc. App, Themes aplikacje jakie chcesz > Klikasz Next > Klikasz Install Now > Czekasz > Klikasz Next > Zaznaczasz "Reboot your device now" (domyslnie) > Klikasz Finish.

Prościej już się nie da. Z resztą nie wiem w czym problem jak Aroma Installer wszystko podpowiada i wszystko tam jest napisane (co nalezy robic).

Edytowane przez TrojanPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wysyłanie mms działa? niestety na każdym inverted mms nie wychodza/dochodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi