Skocz do zawartości
kamil7123

Kiano Pro 10 Dual - po włączeniu czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam duży problem. Przez swoją głupotę i niewiedzę wgrałem zmodyfikowany ROM od innego tabletu o niemal identycznych parametrach (Cube) no i niestety po włączeniu urządzenia podświetla mi się tylko ekran :/ Próbowałem wgrać ponownie standardowy ROM, który był wcześniej i niestety dalej nic. Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten przypadek? Trochę kombinowałem, lecz postępu brak. Dodam też, że nie mogę wejść w tryb recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Mam duży problem. Przez swoją głupotę i niewiedzę wgrałem zmodyfikowany ROM od innego tabletu o niemal identycznych parametrach (Cube) no i niestety po włączeniu urządzenia podświetla mi się tylko ekran :/ Próbowałem wgrać ponownie standardowy ROM, który był wcześniej i niestety dalej nic. Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten przypadek? Trochę kombinowałem, lecz postępu brak. Dodam też, że nie mogę wejść w tryb recovery.

A masz nowa czy stara wersje KIANO (głośniki z boku czy z tyłu?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to nowa wersja Kiano, głośniki z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nadal masz martwice, to spróbuj tak:

Sciagnij soft od yarvika xenta 4.1.1 (TAB9-200_Android_411_Jelly_Bean.img)

Wejdz w tryb recovery (vol- przytrzymaj i RESET), podłącz usb

Wrzuć narzędziami od kiano ten soft przez przycisk RESTORE

Napisz czy tablet ożył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest to nowa wersja Kiano, głośniki z tyłu

No i jak, rozwiązałeś problem?

Mam podobną sytuację i nie wiem jak postąpić dalej.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    obolog

Ja też miałem tablet wymieniany ze starego z androidem 4.0.4 i głośnikami po boku, ktory działał super stabilnie i wszystkie apki a google play działały ale miał wyświetlacz skopany (martwe piksele) na nowy z androidem jelly bean 4.1.1 i głośnikami z tyłu ktory był zajebiśccie niestabilny, wolniejszy, a apki jedna działała a druga nie i postanowiłem w nim zmienić soft z nowego 4.1.1 na stary 4.0.4 ale jak sie pźniej okazało kiano na swojej stronie nie zamieszcza pełnych wersji systemu a jedynie TYLKO UPDATE'a do zainstalowanego już w tablecie i teraz jestem w czarnej du..e po tablet nie działa tylko podświetla ekran. Mam zapewne i nie tylko ja prośbe wielką do posiadaczy tabletow Kiano pro 10 dual o zrobienie backup'u swoich systemow i zamieszczenie ich na jakimś serwerze ftp albo nawet jako torrent bo naprawde bardzo ale to bardzo pomoglibyście takim użytkownikom jak ja w 1. odzyskaniu sprawności tabletu, 2. nie utraceniu gwarancji Z gory dziekuje każdemu/każdej kto zechce pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obolog, a jest to możliwe aby w warunkach domowych podnieść system?

Jeżeli tak to i ja dołączam się do Twojej prośby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam tablet Kiano Blade Core II GPS DVB-T już cały net przeszukałem i nie znalazłem pełnego orginalnego romu , serwis milczy , dodzwonić się nie można , w CWM z tabletu nie ma funkcji beckapu katastrofa z tą firmą zero wsparcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    obolog

Tak, zainstaluj rom z yarwika tab 900 jak doradzl kolega kilka postow wyzej u mnieddziala. Ale ma tez problem z wyl. ekran swieci nonstop. Z zalet 2 GB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych, którzy polegli na aktualizacji kiano z głośnikami z tyłu: wersje softu z kiano.pl są tylko do wersji z głośnikami po bokach - są to różne urządzenia, rom ma inny boot i system. Jak ktoś ma nową wersję i chce się podzielić romem to należy znależć narzędzie romdump i wrzucić na tablet (zrootowany) i zgrać całość. tu informacje pomocne: [EASIEST WAY ROM DUMP] ROM dumping method for any phone. - xda-developers .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi