Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

w instrukcji jest trochę niejasności

Mógłbyś napisać co jest niejasne? Bo moim zdaniem akurat w Twoim przypadku to jest jasne. Po 1. nie usunąłeś HTC Sync, co wyraźnie jest zalecone. PO 2. Jeśli urządzenie jest widoczne jako MyHTC, to według poradnika powinnieneś być w stanie już użyć unrEVOked.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squier

Same sterowniki HTC Sync zainstalowałem już po instalacji unrevoked. Punkt 6a: Twoje urządzenie widoczne jako MyHTC. I od którego punktu powinienem teraz zacząć? Następny wg mnie to punkt 7 (przynajmniej tak zrozumiałem).

Wg Ciebie mam już odpalać unrevoked?

Pozdrawiam.

//KD: co do usuniętego posta - poczytaj regulamin.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Następny wg mnie to punkt 7 (przynajmniej tak zrozumiałem).

To w takim razie przeczytaj punkt 6c.

Moim zdaniem przechodzisz do punktu 13.

PS: Prawie jak gra paragrafowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

mam dość dziwny problem, postaram się opisać dokładnie co robiłem, co się działo itp.

htc desire (kupiony w komputroniku ) brak brandingu

system 2.2 , jądro 2.6.32.15, nr oprogramowania 2.29.405.5

Postępowałem wg instrukcji zamieszczonych w poradniku, wykorzystałem reflash_package w wersji 3.3

sterowniki hboot pobrałem ze strony itd...

podczas odpalenia programu cały proces skacze przez kolejne etapy i ostatnia rzecz jaka pojawia mi się na akranie to informacja - Error: failed to get root. Is your firmware too new?

Szczerze przyznam, ze kombinowałem kilka razy przejść ten proces na dwóch komputerach i cały czas mam takie info. wydaje mi sie, choc nie jestem pewien, ze raz otrzymałem informacje - Done ale :

widziałem tutorial na youtubie gdzie powinienem otrzymać wiersz polecań, w którym mogę wybrać z karty SD rom, który chce wgrać - niestety nie miale takie opcji ( chciałem spróbować update-oxygen-2.0-RC5-signed )

szczerze mówiąc jestem w kropce - nie wiem co dalej. jedyna rzecz, która zauważyłem to ikonka superuser premissions , to wszystko...

prosiłbym o informacje jak dokończyć proces..

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czayen
    Error: failed to get root. Is your firmware too new?
    Jaka masz wersje bootloadera?

Mozliwe, ze bedziesz musial zrobic Full Wipe i wtedy powtorzyc caly proces.

Edytowane przez Czayen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki problem, wszystko robie tak jak w instrukcji, instaluje sterowniki, trub debugowania itd. Uruchamiam unrEVOked, wybieram recovery (przy tym orginalnym to samo), podłączam telefon i pojawia się: "Internal error: installing packege failed"

Spotkał się ktoś z czymś takim?

E: po problemie, okazało się że mam za mało pamięci w telefonie, pomogło odinstalowanie flasha :)

Edytowane przez centrum2954

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czayen
    E: po problemie, okazało się że mam za mało pamięci w telefonie, pomogło odinstalowanie flasha
    ha! czyli full wipe tez by pomogl - choc to bardziej drastyczne rozwiazanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grz

Witam mam podobny problem co kolega kilka postów wyżej, a mianowicie wyskakuje mi komunikat Error: failed to get root. Is your firmware too new może ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xilius

Tutorial bardzo dobry wszystko przebiegło prawidłowo. Jednak mam małe pytanie. Jak odwrócic prosec.

Tzn zrootowałem telefon metoda opisaną w poście pierwszym. Nastepnie na karte SD wgrałem zip z romem Leedroid i dokonałem update z poziomu recovery.

Rozumiem że aby wrócic do punktu wyjścia musze wgrać orginalny rom (równiez z poziomu recovery czy jak? i skąd go wziaść) oraz wgrac orginalny recovery (również skąd go wziaść).

Pozdrawiam

xilius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem Error: failed to get root. Is your firmware too new, I nie mam roota.Wsumie to root robie programem z4root ale nie mam zadnego recovery menu,a chciałbym wgrac nowe radio,albo rom.Mam S off,a ijeszcze jedno mam kabel z htc wildfire cz to ma jakis wplyw na instalacje

Edytowane przez jarek328

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi