Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez po zmianie romu z nowym sence mam " Error: failed to get root. Is your firmware too new? "

Jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha! Przywitam sie po dłuuuuższej przerwie na forum :)

Error: failed to get root... to najpewniej problem z brakiem wolnego miejsca [ w tym wypadku polecany wipe pomaga ale to troche armata na mrówke ;].... według mnie wystarczy zwolnic troche miejsca i wio :) właśnie sam próbuję ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to chyba raczej zbyt nowy ROM dla Unrevoked 3.22 Musimy poczekać na kolejna edycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się że nie masz racji... i wszelkiem porady które spotkałem w tym temacie typu: "zainstalować i usunąć HTC Sync"; "zrobić wipe", "cuda-grzanki" są totalnie bez sensu....

Na moim przykładzie, przetestowałem stwierdzam że do wykonania roota ta metodą potrzebne jest jedynie pobranie unrevoked, sterów do Windowsa - unrevoked i opcjonalnie recover... a błąd spowodowany jest zbyt małailością miejsca w telefonie.. zwolnienie miejsca [ok. 30 mb] w zupełności wystarcza.. co przy zrobieniu back-upu apssów sprawia że problem nie istnieje...

pozdrawiam :)

PS. zgodnie z tym co oznajmia grupa Unrevoked - najnowsza wersja opiera sie o zupełnie innych hack niż wcześniejsze i wersja softu czy HBOOT nie ma żadnego znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

......a błąd spowodowany jest zbyt małailością miejsca w telefonie.......

W ustawieniach pamięć telefonu - 764 MB co jeszcze mogę zwolnić skoro wszystko instaluje mi się na karcie

ROM - RCMix HD 0.15 DATA2EXT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

764 mb wolnej pamięci telefonu?! nie za dużo coś czasem :) i za przeproszeniem.. po co robisz unrevoked skoro masz rom RXMix który ma root?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej chodzi mi o nowy RA-desire-v2.1 czy jest jakaś inna możliwość wgrania tego cudeńka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raczej chodzi mi o nowy RA-desire-v2.1 czy jest jakaś inna możliwość wgrania tego cudeńka?

A i owszem, przez fastboot, ale wymagany jest S-OFF :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz gdy zrobiłem miejsce w pamieci wywaliło napis /Backup CID is missing/_.dlaczego moze wgrac RUU i spróbować jeszcze raz unrevoked,a moze to przez ten root Z4ROOT

Edit:

wgrywam od nowa RUU

Edit:

i znowu to samo Backup CID is missing. CO TO JEST

//KD: Może przestań cytować sam siebie i korzystaj z opcji Edytuj w poście, zamiast pisać jeden pod drugim!

tam jest napisane EDIT A NIE CYTUJ

Edytowane przez jarek328

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochman
    Działa na każdym Androidzie.

chyba nie na kazdym, zrobilem update do wersji RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.00.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed i na tym nie dziala, po wjesciu w boota wywala ze probuje instalowac starsza wersje niz ta w urzadzeniu i przerywa proces, co konczy sie niezrotowaniem urzadzenia, przynajmniej ja tak mam i nie wiem jak to przeskoczyc a pobralem najnowszego unrevoked ze strony autora ;/.

---------- Post dołączono o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Witajcie.Mam Desire z brandem T-Mobile 2.2. Chcę go zrootować i wgrać recovery metodą unrEVOked. Ogólnie jest du*a. Drivery USB wgrane , wszystko ok , ale po wejsciu w unr wyskakuje failed to flash ... Nie wie m gdzie jest przyczyna. Po wejsciu w bootloader poprzez vol down i wlacznik i klikniecie recovery wyskakuje mi telefon na czarnym ekranie i czerwonym trójkątem. Jakies sugestie ? Kiedys tą metodą robilem roota na Desire z Ery i wszystko było okej. Pozdrawiam

//KD: przenoszę do odpowiedniego wątku i raczej nie polecam zakładania nowych tematów w kwestiach już poruszanych. No, chyba że marzy Ci się pouczenie ;).

tez tak dzisiaj mialem, pewnie nie zupgradowalo radio i dlatego masz to co masz, musisz wrzucic najnowszego roma w zip bezposrednio na karte i z niej pociagnac upgrade. Plik jest wypakowywany przez RUU do katalgu c:\Dokuments and Settings\"nazwa uzytkownika"\Ustawienia lokalne\TEMP\ w win xp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi