Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

czy moze ktos odpowiedziec dlaczego wyskakuje mi /validation error Backup CID is missing

i za zadna cholere nie idzie dalej,próbowałem z20 razy i ciagle to samo validation error Backup CID is missing.

prosze o pomoc .Juz 3 razy wgrywałem RUU Z Goldard

Edytowane przez jarek328

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prubuje już jakiś czas zrotować swojego htc desire ,próbowałem już na trzech komputerach rózne systemy ale za każdym razem jest ten sam komunikat z programu unrevoked, communications with phone unexpectedly interrupted,robie wszystko według opisu,odinstalowane htc sync,gdy go rotuje gdy się chce podłączyć po restarcie to już nie może i wtedy wyskakuje ten bląd,wersja systemu android 2,2 ,na telefonie simlock orange ktoś pomoże?

//KD: Przenoszę do istnieącego już wątku. Nie widzę potrzeby zakładania kolejnego.

Edytowane przez przemkrzych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dysponuje ktoś pliczkiem android_winusb umożliwiającym instalacje sterowników na system x64? Jakby ktoś miał to niech będzie tak miły i wrzuci.

Problem rozwiązany.

Edytowane przez Paulie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tzk

witam wyszedł mi taki napis w trakcie wgrywania 'waiting for bootloader; make sure driver is installed"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karcio

Witam mecze sie z zainstalowaniem sterow do HTC Desire pod VISTe w trybie USB debug. Do pkt 5 jest ok. Pozniej jedyne co udaje mi sie zainstalowac to stery pt: android_sync_drivers_htc_all_all i desire widoczny jest jako My HTC z wykrzyknikiem, jak chce updatowac stery na te z 2 pkt, lub jakies inne to mam komunikat, ze obecnie sa najlepsze stery. Probowalem wszystkiego nawet tego z katalogu i386 z pkt 2. Co jest? moze ktos pomoc

---------- Post dołączono o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Spróbuj TYCH, ale nie pamiętam czy maja synca, czy nie :(

W moim przypadku pomoglo pobranie tych sterownikow :)

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grz

chce uaktualnić recovery, ale za każdym razem zatrzymuje się na running root i koniec nic dalej się nie dzieje, jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypadkiem na RA-2.0.1? Jeśli tak to flashuj przez fastboot. Unrevoked jakoś "nie lubi się" z tą wersją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za ewentualne lamerstwo, ale czytam od godziny i mi się wszystko plącze. Mam telefon z Ery, robiłem unrEVOked^3, później S-OFF na brandowanym sofcie Ery.

Jak mam wrócić do wersji bez roota i z S-ON? Czy jest do tego potrzebna GoldCard? (przy rootowaniu nie potrzebowałem). Wszystkie poradniki na forum informują o usunięciu roota przez wgranie Shipped Rom, ale czy to nie usunie mi brandingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi