Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

juz nie mam siły, próbuje od kilku dni i nici. Nie moge zainstalowac sterownika z pobranej paczki. Instaluje w trybie hboot a potem jak juz próbuje w normalnym trybie to jak wybieram plik inf to podaje ze nie ma w nim informacji o sprzecie. tryb debugowania włączony wszystko tak jak instrukcji i nic. Prosze o pomoc próbowalem juz i na viscie i na 7 i na xp

Edytowane przez maciejrio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

sprobuj w Linuksie, nie wymaga zadnego sterownika....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

mam problem z utworzeniem partycji na karcie do instalacji programów.

Mam brandowane desire z orange pl z hbootem 0.83 Zrobiłem powyższą instrukcję, wgrałem ten rom

[CLOSED THREAD] ۵.AuraxTSense v7.6.1 HTC 2.2 · - xda-developers

Nie robiłem goldcard

Jak wchodzę w zielone menu recovery to mi nie pozwala utworzyć partycji.

Czy kroś może mi podpowiedzieć co jest źle? I jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike, podpowiedz mi jak to wrzucić na fona. Mam ten plik ściągnięty to jakiś obraz płyty jest? jak go zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qasq

Przeprowadziłem powyższy proces, obyło się bez kłopotów. Teraz pytanie, czy mając wgranego nowego froyo 2.2, z ostatnią aktualizacją, oraz posiadając rzeczony 'hwboot' z numerkiem 0.93 - czy mogę wgrywać nowy rom ? I jeśli tak, to jaki jest sens takiej operacji, skoro już na tym zrootowanym romie mogę instalować 'niesprawdzone' aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem ale nie mogę wwejść w Recovery na żaden sposób. Unrevorked mówi żę windows suks a z poziomu tel też wisi na logo HTC.

Może zły plik ściągnełem ???

---------- Post dołączono o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Teraz wogóle nie mogę wejś w recovery, ani z poziomu telefonu i bootlowdera ani przez unrevokek. Wisi na białym ekranie z logo htc. Lipa

Edytowane przez lukaszek1981
    bład

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !!

Robiłem jak w pierwszym poście przy pomocy Unrevoked 3.21 początkowo ściągłem amon_ra z forum.

Lecz gdy ma już odpalić Recovery odpala sie Logo HTC i od góry taki 3mm pasek czarny i wiesza się. Nic się nie da zrobić.

Natomiast jak wgrywam ten oryginalny z programu czyli ten Cały clock.... 2.5.0.7 podajrze...

Odpala ładnie Recovery ale jak się da install zip from sdcard lub advanced to tylko lekkie podświetlenie i nic się nie dzieje ... ;/

PO hard resecie (wyjecie baterii) działa normalnie system się uruchamia... Problem bo chciałbym wgrać inny ROM oraz nową wersje Radia... Miał już ktoś takie problemy ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem klopa z tym ale podałem w Unrevoked plik "recovery-RA-desire-v1.7.0.1-R5.1" i poszło wszystko.

Nawet partycje porobiłem na karcie.

Zainstalowałem ten rom [CLOSED THREAD] ۵.AuraxTSense v7.6.1 HTC 2.2 · - xda-developers ale ni polecam, jakiśtaki dziwny jest, i zresetował mi raz sprzzęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi