Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj TYCH, ale nie pamiętam czy maja synca, czy nie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HURRRRAAAAA w końcu problem rozwiązany.mike1986 bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.Bez Twojej pomocy predzej by mnie krew zalala nim zainstalowal bym ten sterownik.misiek Tobie tez dzieki za fatyge i zainteresowaniem moim problemem.Wkoncu mam roota! :-) mimo moich drobnych problemow to przyznam ze to bardzo dobry poradnik.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189

;) No tyle co godzinę temu zrootowałem wersja 3.21 Desire (z plaeya) z oryginalnym 2.2, a tu już kolejne zmiany.

Mam jednak dość nietypowe pytanie - zainstalowałem ROM MANAGERa i on chce mi ponownie (jeśli dobrze zrozumiałem) instalować Clockworka. Recowery Clockwork mam zainstalowane domyślnie przez unrevoked3.21 - da się to jakoś inaczej rozwiązać?

I jeszcze jedna sprawa - pomimo ze przeczytałem ten temat od początku - czy po pokazaniu się kolejnego OTA dla DESIRE otrzymam powiadomienie i czy będzie można dokonać aktualizacji systemu (tak jak to było możliwe przed zrootowaniem i wgraniem recovery przez unrevoked3)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189

Nie 2.2 dostałem via OTA, a teraz tylko uruchomiłem unrevoked3.21 z domyślnym recovery.

:eek: kurcze idę spać bo już zaraz mi się wszystko pokruliczkuje (doczytam rano)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie 2.2 dostałem via OTA, a teraz tylko uruchomiłem unrevoked3.21 z domyślnym recovery.

:eek: kurcze idę spać bo już zaraz mi się wszystko pokruliczkuje (doczytam rano)...

Sorry, źle przeczytałem. OTA dostaniesz w takim razie, ale zainstaluje się tylko pod warunkiem, że nie wywalisz z systemu żadnej stockowej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hrabki

Podobny problem jak u innych - W podanej lokalizacji nie ma informacji o używanym sprzęcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas aktualizacji automatycznej wywaliło mi na ekranie zielonego ludka i trójkąt z wykrzyknikiem.

Telefon przed aktualizacją robiłem unrevoked3.21 później S-OFF. Czy jak zrobię ponownie roota przy pomocy unrevoked3.22 to pójdzie mi ta instalacja automatycznie.?

Dodam że nie usuwałem brandingu tylko "root managerem" kilka aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi