Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

pol189

Mam takie nietypowe pytanie (bardziej związane z recovery Clockwork-a).

Byłem dziś zmuszony wgrań RUU romu od HTC :facepalm1: i straciłem wsio co miałem poinstalowane w telefonie. Posiadam Bekap zrobiony przez clockworka.

Czy jak ponownie zrootuje telefon to będzie można przywrócić WSZYSTKIE (smsy, ustawienia pulpitów, dzwonki, skrzynki meilowe i meile) ustawienia telefonu?

Obecnie mam nowsza wersje systemu niż ta ktura leży w bekapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b4rt0

Wszystko bez problemowo piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AFH

A co w wypadku gdyby trzeba było oddać tel. do serwisu (mam z ERY)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tycobb

witam...powiedzcie co jest grane -> obecnie mam zainstalowany ClockworkMod Recovery a chciałem go zmienić na AmonRa 2.0.1 i.....lipa wiesza się instalacja i nie można go wgrać. Oczywiście wszystko robione było i jest przez Unrevoked :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tycobb

Zatem bede musial to zrobic....pytanie jedynie czy ma sens to robic tzn. przesiadac sie na AmonRa recovery?? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zatem bede musial to zrobic....pytanie jedynie czy ma sens to robic tzn. przesiadac sie na AmonRa recovery?? :/

Jeśli używasz recovery raz na pół roku do wgrania nowego ROMu, to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam problem (o dziwo wczesniej go nie mialem) gdy za pierwszym razem robilem roota i wgrywalem sobie custom reconvery wszystko szlo gladko, jednak po reinstalacji systemu windows napotykam na problem podczas wgrywania custom reconvery mianowicie zatrzymuje mi sie na "waiting for root... (safe to restart if this doesn't work) nic nie moge zrobic.

Po wyciagnieciu baterii dobiero telefon normalnie sie uruchamia ale w unrevoked wyswietla blad.

prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczepię się pod temat. Czy jest możliwość wgrania nowego recovery bez s-off ? I czy ktoś by mógł mi w skrócie wymienić różnice między Clockwork a AmonRa? Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.Mam Desire z brandem T-Mobile 2.2. Chcę go zrootować i wgrać recovery metodą unrEVOked. Ogólnie jest du*a. Drivery USB wgrane , wszystko ok , ale po wejsciu w unr wyskakuje failed to flash ... Nie wie m gdzie jest przyczyna. Po wejsciu w bootloader poprzez vol down i wlacznik i klikniecie recovery wyskakuje mi telefon na czarnym ekranie i czerwonym trójkątem. Jakies sugestie ? Kiedys tą metodą robilem roota na Desire z Ery i wszystko było okej. Pozdrawiam

//KD: przenoszę do odpowiedniego wątku i raczej nie polecam zakładania nowych tematów w kwestiach już poruszanych. No, chyba że marzy Ci się pouczenie ;).

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi