Skocz do zawartości
Gość mike1986

Root przy pomocy Unrevoked 3.22 (wszystkie hboot - 0.93, 092, ...)

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas aktualizacji automatycznej wywaliło mi na ekranie zielonego ludka i trójkąt z wykrzyknikiem.

Telefon przed aktualizacją robiłem unrevoked3.21 później S-OFF. Czy jak zrobię ponownie roota przy pomocy unrevoked3.22 to pójdzie mi ta instalacja automatycznie.?

Dodam że nie usuwałem brandingu tylko "root managerem" kilka aplikacji.

Mam identyczną sytuację.Dziś zrobiłem roota tym sposobem,poszło wszystko ok,potem root manager i usunięcie facebooka no i info o dostępnej aktualizacji od htc.Ale ten sam problem,ludek, trójkąt i nic:/ A w ogóle co trzeba zrobić żeby cofnąć roota wykonanego tym sposobem?:zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Rom mi sie zainstalowal z karty AuraxTSense_8.1.4

I teraz po resestarcie pojawia sie kolorowy duzy X

Czy ktos wie jak to naprawic, albo gdzie zrobilem blad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motosx

wgrywając 'domyślnego' roota, wszystko jest okej, ale jak chce wgrać innego, np LeeDroid, to telefon sie nie włącza. Co może być nie tak? Co robie źle?

Edytowane przez motosx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Próbuję tej metody (jestem początkujący w kwestii Desire) i nie instaluje mi poprawnie sterowników (chyba):

17415303.png

23309308.png

w unrevoked mam 'waiting for device'

---------- Post dołączono o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Udało mi się to zwalczyć - trzeba wybrać 'wybierz sam odpowiedni sterownik' i wskazać ADB interface.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bicki

Parę dni temu zrootowałem telefon używając unrevoked 3 - skorzystałem ze standardowego recovery - czyli clockwork.

Teraz zachciało mi się zmiany recovery na amonRA - próbuję to zrobić za pomocą unrevoked3, ale wszystko mi się zatrzymuje w momencie komunikatu " Waiting for root ( safe to restart if... ). Próbowałem raz i drugi - efekt wciąż ten sam.

Nawet bez podmieniania recovery, samo puszczenie unrevoked3 powoduje taką zwiechę. Jest na to rada ?

---------- Post dołączono o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

ok, odpowiedź przyszła sama, pomogła zmiana unrevoked z 2.2 na 3.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikro
    Mam identyczną sytuację.Dziś zrobiłem roota tym sposobem,poszło wszystko ok,potem root manager i usunięcie facebooka no i info o dostępnej aktualizacji od htc.Ale ten sam problem,ludek, trójkąt i nic:/ A w ogóle co trzeba zrobić żeby cofnąć roota wykonanego tym sposobem?:zawstydzony:

Mam ten sam problem - proszę o pomoc co trzeba zrobić aby zainstalować tą aktualizację

Dzięki z góry

Źle zaznaczyłem opcje cytuj - moje pytania ma na celu znalezienie odpowiedzi czy jak zrobiłem roota za pomocą unrevoker 3.3 to jest jakiś sposób na zainstalowanie najnowszej aktualizacji OTA. ???

Wcześniej jest inf. ze można to zrobić i powinno działać jednak w moim wypadku pojawia się zielny ludzik i wykrzyknik i nic się nie dzieje, potem jak daje klawisz "cofnij" to pojawia się meny clokmod recovery i jak daję ręcznie flash z zip to otrzymuje komunikat ze syfnature failed (czy coś w tym stylu) i jestem w kropce.

Nie chcę zrobić czegoś co nawet zablokuje mój tel, w tej chwili czekam na służbowy tel a ten jest jedynym kontaktem ze światem.

Edytowane przez mikro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squier

Na początku chcę się przywitać. Mam desire i jestem bardzo z niego zadowolony, wkurzają mnie tylko bezsensowne i niepotrzebne aplikacje. Tu mam pytanie:czy jak zrobię sobie roota przez unrevoked, to telefon będzie działał jak wcześniej?

Nie potrzebuję innych romów. Chcę pousuwać facebook, footprints, twittera, kalkulator i tym podobne. Czy będę miał potem problemy z aktualizacjami automatycznymi?

Niestety wetuje forum do miesiąca i nadal tego wszystkiego nie ogarniam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

squier:

Przez weekend to przerabiałem i ja to zrobiłem tak:

edit: [Niestety po bliższym przyjrzeniu się poniższa metoda nie zadziałała, mimo iż wyglądało, że aplikacje są usunięte, wciąż są w /system/app - pewnie trzeba mieć S-OFF]

1. unrEVOked

2. instalacja Titanium Backup Pro (koszt to niestety aż 6$, ale warto, miałem od poprzedniego telefonu)

3. W Titanium Backup wybierasz aplikacje których się chcesz pozbyć, backupujesz je (robi to na karcie SD) i usuwasz (tak tak - systemowe!)

Proste.

Edytowane przez maludroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squier

EH, utknąłem na punkcie 6a - moje urządzenie to MyHTC, czy mam uaktualniać sterownik, bo w instrukcji jest trochę niejasności (zreszta próbowałem i uaktualnić się nie da - komunikat, że w sterowniku nie ma powiązanych urządzeń). Nadmienię, że najpierw zainstalowałem sterowniki od Unrevoked, a potem zainstalowałem sterowniki HTC Sync.

Edytowane przez squier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi