Skocz do zawartości
rasta312

tutorial [Tutorial] Sony Xperia T - Odblokowanie Bootloader-a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze zrobieniem unlock the loader. Już opisuje przycznę, natomiast postepuje zgodnie z instrukcją podana na stronie sony. Jest tam film umieszczony "jak to zrobić:" https://developer.sonymobile.com/unlockbootloader/unlock-yourboot-loader/. Zatrzymałem się na kroku, gdzie mam pobrać ze strony:  Android SDK plik, z tym, że tam nie ma takiego pliku dla mojego telefony. Znalazłem plik dla Windowsa sdk-tools-windows-3859387.zip. Po wypakowaniu w zip moje oczekiwania zawiodły się, a zgodnie z instrukcją wskazującą na filmie pownien być plik installer.exe. Dalesze moje postępowania zatrzymały się. Może ktoś mi pomoże, co mogę dalej zrobić ??? Dzięki z góry.Szukałem w opcji szukaj ale nic z tego "wyniki wyszukiwania nie zostały znalezione", a więć  Mój temat został nowo utworzony "nowy temat", ponieważ nie mogłem znaleść tematu związanego z Sony Xperia T. 

Edytowane przez blancik222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@blancik222 Przeniosłem Twój temat, ponieważ tutaj pasuje najbardziej. Zapoznaj się z instrukcją z tego tematu. Być może też znajdziesz jakieś porady odnośnie Twojego problemu. Możesz ten temat przeszukiwać tak samo jak fora ; )

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za przeniesienie tematu i pomoc, może fatycznie coś znajdę przeszukując. Pozdrawiam :)

dodana zawartość

Pomogło. dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi