Skocz do zawartości
Lamer222

Se Xperia pro. Track ID nie działa, utracony DRM?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się od was dowiedzieć z jakiego powodu nie działa mi Track ID. Wiem, że można pobrać ze sklepu, ale nie o to mi chodzi. Nie posiadam odblokowanego BL. Posiadam roota. Z tego co wyczytałem to Track ID przestaje działać jeżeli utraci się klucz DRM. Posiadałem wgrany CWM Recovery w wersji 5.0.2.7.-nAa-r2. Wszystko działało ładnie pięknie, ale po ściągnięciu programu X-Parts postanowiłem wgrać CWM w wersji 5.5.0.4. Po tej operacji zauważyłem, że aplikacja Track ID nie działa. Czy mogłem w taki sposób utracić klucz DRM?

Xperia Pro ICS 4.0.4 4.1.B.0.587

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

wyczyść pamięć podręczną tej aplikacji: Ustawienia->Aplikacje, zakładka Wszystkie, szukasz Track-ID i kliknij wyczyść pamięć podręczną lub podobny :) innego pomysłu nie mam, możesz też zrobić wipe cache/dalvik w Recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden z tych sposobó nie zadziałał. Z ciekawości kliknąłem Napraw w Update Service i po tej operacji aplikacja działała normalnie. :P Dzięki temu wiem, że nie utraciłem DRM. Nie wiem co wcześniej musiałem zrobić nie tak, ale teraz wszystko już działa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi