Skocz do zawartości
Flintberg

[Leak][JB]XXLS2 - Wyciek ROMu Samsunga na Galaxy Note!

Rekomendowane odpowiedzi

zycho

Czy komuś działa instalacja aplikacji na karcie sd? Ja już 3 razy robiłem wipe i przeinstalowałem ten rom i wciąż mi to nie działa. Po prostu niektóre większe aplikacje z marketu wywalają błąd że nie można zainstalować na karcie sd/usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy mają ten problem.

Generalnie pobawiłem się, pooglądałem, 50GB dropboxa zgarnąłem, jest super, ale wracam na CM10 i czekam na oficjalny, jak już wszystko będzie działało. Albo dobrego deodexa z usuniętymi śmieciami od Samsunga a naprawioną instalacją aplikacji. Niemożność przywrócenia większości rzeczy przez TB trochę mnie marszczy.

A tak w ogóle, to ROM jest niesamowicie płynny, to co działa, działa naprawdę świetnie. Jestem pod gigantycznym wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    50GB dropboxa zgarnąłem

Tylko pamiętaj, że to jest na dwa lata.

Te 50GB były już jak wszedł na rynek SGSIII.

Pierwotnie miało być w ROMie Epsilon Project, ale na XDA uznano, że jest to nieetyczne i autor usunął ten protokół ze swojego ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notecore v14.1 jest bezpieczny rozumiem (sorry że się pytam ale nie mogę tego znaleźć). e-daniel mówił że dobrze działają komponenty używające flasha. To tu jest flash? Bo z tego co wiem na JB go nie ma.(sam jak testowałem PA JB to nie można było zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, wtyczki flash playera z tym jak i kolejnymi wydaniami ROMów nie dostaniemy. Trzeba ją doinstalować. A należy o niej wspominać, bo jeszcze dłuuugo komponenty oparte na flashu będą obecne w sieci, mimo braku wsparcia m.in. dla platform Android i iOS. U mnie jak na razie wszystko co oparte na flashu działa bez zarzutu, a używam tego sporo. Płynność we flashu jaką oferuje te wydanie JB jeszcze nigdy nie gościła na Note, więc moim zdaniem warto się w odpowiednie wtyczki doposażyć.

Poniżej link do wątku z xda-developers gdzie na bieżąco potrzebne wtyczki mimo oficjalnego braku wsparcia są aktualizowane

[GUIDE] [HOW-TO] Install Adobe Flash Player on Android 4.1 Jelly Bean - xda-developers

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś pomysł jak zmusić notatke s do działania? Wyskakuje komunikat o zatrzymaniu. W notatka s nawet się włącza, ale jest jakiś niedorobiony tekst w PL jak z G.Translate i na dole S UWAGA (WTF?). Chodzi ta szybka notatka po wklepaniu gestu, ale ani s notes i s notatka nie chcą chodzić. Tylko błagam, nie odpowiadajcie, że muszę zrobić full wipe, bo robiłem to już z 5 razy! Łącznie z dalvikiem i cache - za każdym razem. Wszystko inne śmiga. Klawa, home, powiadomienia, google play. Wszystko z wyjątkiem durnej s notatki;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa udostępniane zdjęcia z picasaweb przez gmaila!!

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ma ktoś pomysł jak zmusić notatke s do działania? Wyskakuje komunikat o zatrzymaniu. W notatka s nawet się włącza, ale jest jakiś niedorobiony tekst w PL jak z G.Translate i na dole S UWAGA (WTF?). Chodzi ta szybka notatka po wklepaniu gestu, ale ani s notes i s notatka nie chcą chodzić. Tylko błagam, nie odpowiadajcie, że muszę zrobić full wipe, bo robiłem to już z 5 razy! Łącznie z dalvikiem i cache - za każdym razem. Wszystko inne śmiga. Klawa, home, powiadomienia, google play. Wszystko z wyjątkiem durnej s notatki;/

Masz rozwiązanie dostępne niemal od samego od początku w tym samym wątku na xda, a obecnie również po edycji i w tym wątku w pierwszym poście. Wystarczy czytać

Jeśli nie działa S Note, trzeba:

- Skasować wszystkie pliki S Note z system/app i data/app, a potem te same pliki wypakować z zipa z ROMem i wgrać do odpowiednich folderów. Reboot i gotowe.

system/app

SMemo_Q1.apk

SMemoProvider_Q1.apk

SNote_Q1_Provider.apk

data/app

SNote_Q1.apk

Można też spróbować sflashować dwa razy, nza drugim razem nie robiąc full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli nie działa root explorer to jest room nie do przyjęcia ponieważ nie da się zrobić żadnych poprawek.A jesli chodzi o kernela to działa mi kernel PhilZ-cwm6.

Nie ma tam kernela do LS2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi