Skocz do zawartości
Flintberg

[Leak][JB]XXLS2 - Wyciek ROMu Samsunga na Galaxy Note!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słyszałem o takiej możliwości na żadnym telefonie żeby nagrywać i w między czasie robić zdjęcia.

Co do notowania lepiej zrobić sobie automatyczne nagrywanie rozmów dużo lepsze i prostsze

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up to naprawdę słabo się orientujesz. Wpierw to pokazał HTC na One X bodajże, a następnie mój poprzedni SGS czyli I9000 w romie VP( Vakue Pack) dostał robienie zdjęć podczas nagrywania :)

Odnośnie softu jestem w szoku jak działa note :o nie wierzyłem już, że samsung coś zdziała i grubo się myliłem. Bateria też ponad 3,5 h wyświetlacz aktywny z wifi więc źle nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jacoslav'owi chodzi o aplikację na telefon coś na wzór prezentowanej poniżej

Czyli opcja robienia zdjęć podczas nagrywania jest możliwa i popularna w kamerach cyfrowych a powoli wdrażana do telefonów. Kwestia odpowiedniego softu. Kiedyś spotkałem się z taką aplikacją na systemy Android (niestety nie kojarzę okoliczności). Być może któraś z apek w sklepie posiada taką opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pbn

ostatnio testowałem kilka apek do rejestracji jazdy samochodowej i np. taka videoreg posiada taką opcję. Niestety ze stabilnością tej aplikacji jest słabo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Nie słyszałem o takiej możliwości na żadnym telefonie żeby nagrywać i w między czasie robić zdjęcia.

Funkcja znana przede wszystkim z Samsunga Galaxy S3, no i oczywiście z NOTE2, ale nie wierze, aby zaimplementowano ją w nowych softach na NOTE1. Podobnie jak zdjęcia w zwolnionym tempie czy szybkim (co jest w NOTE2). Do tego potrzebny byłby nowy moduł całego aparatu.

JB 4.1.1, zapowiada się w NOTE1, rewelacyjnie. Tylko ile z tych nowości pojawi się w polskim 4.1.1? Najprawdopodobniej, aby mieć to wszystko, trzeba będzie wgrać, niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do opóźnienia w rysiku, to jest ono obecne również w Note 2 (zarówno z jego rysikiem, jak i starszego brata). Co ciekawe oba ryski zdawały zachowywać się identycznie, ten nowy jest tylko inaczej zbudowany (grubszy). Sprawdzałem na stanowisku Samsunga w centrum handlowym z S Note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cibor

Przecież konstrukcja rysik nijak się ma do opóźnienia, które widać podczas użytkowania. Używa ktoś wycieków z kernelami HydraCore?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak...

Nie działa stara aplikacja S Notatka. Szkoda, że nie wiadomo jak przemigrować do nowej. Jesli ktoś wie - proszę o info. Może jakos ją mozna doinstalować?

Hydracore 7.0 nie chce działać. W trybie połaczenia kablem USB z omputerem nie mozna nic zapisac do /sdcard .Brakuje Polaris Office.

ogólnie znakomity, ale wracam do niemiesckich ICS'ów.

Edytowane przez marcin_s3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązanie dla aplikacji S Notes masz w moim tutorialu w pkt 1 i 2. Link poniżej

http://forum.android.com.pl/f436/porady-wskaza-wki-i-mody-dla-wycieku-stockowego-jb-xxls2-i-custom-roma-w-opartych-na-jego-bazie-229502/

HydraCore 7.0 nie działa z wyciekiem stockowego XXLS2 oraz Custom ROM'ami opatrymi na tym wycieku.

Obecnie kernel Hydracore 7.0 pracuje jedynie na ROM'ach ICS i JB w CM9, CM10, Paranoidroid, TW, MIUI, AOKP, AOSP

Temat na xda-developers w linku poniżej

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1749863

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w aplikacji S Notes nie działa rozpoznawanie kształtów, pisma i formuły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi