Skocz do zawartości
orson_dzi

[Defy] Root, recovery i telefon wisi na ekranie z logiem Moto. RSD nie pomaga.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj trafiła do mnie Motorola Defy na Androidzie 2.1 . Brak Google Play, brak kompatybilności z ulubionymi programami zmusił mnie do wgrania czegoś innego. Postępując wg masy podobnych instrukcji zrobiłem root-a (poszło bez problemów). Następnie zainstalowałem SndInitDefy w wersji 2.0 i wg instrukcji, po restarcie telefonu wybrałem Boot->Set default: -> [2nd-init] i zrobiłem reset. Od tamtej pory telefon po uruchomieniu telefon wisi na logu Motoroli. Obie kombinacje (Power Vol Up i Down) działają, przy tej drugiej próbowałem robić obydwa dostępne resety ustawień, nic nie pomaga.

Trafiłem na instrukcję wrzucenia softu przez RSD. Pobrałem soft RUTEM_U3_01.14.2 sbf:ruth [And Developers], uruchomiłem wszystko jak trzeba i po załadowaniu się w programie mam tekst "Failed flashing process" ze strasznie długim komunikatem, a na ekranie telefonu:

critical error:

FABE

0047

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek pokierowanie co teraz można z tym zrobić.

Pozdrawiam

Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos3r

Widze ze chciales zabawic sie we wgrywanie romów. Wiec musisz najpierw flash na 2.2. Rom jest tu http://forum.android.com.pl/f267/rom-oficjalne-froyo-dla-polski-3-4-2_179-a-74553/ klikasz na odnośnik FROYO PL i sciaga sie wypakowujesz .sbf i uruchamiasz RSD Lite. Uruchamiasz telefon przyciski: vol+ i jednoczesnie power. Podpinasz do kompa. W RSD wybierasz pobrany plik sbf ,wciskasz start i czekasz. Potem mozesz rootowac wgrywac 2nd-init i wgrywac cm7 i inne.

Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie w tym był problem, jestem właśnie w końcowej fazie wszystkich operacji. Robiłem wszytko na 2.1, zamiast na 2.2 . Potem jeszcze nie chciało mi ruszać, bo nie ten plik z ROM-em ściągnąłem. Teraz mam nadzieję, że wszystko ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Good Luck
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [Defy] Root, recovery i telefon wisi na ekranie z logiem Moto. RSD nie pomaga.
    [/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x