Skocz do zawartości
ari2k5

Telefon nie chce wejść w tryb recovery.

Rekomendowane odpowiedzi

ari2k5

O ja głupi - jak zawsze ;) Zachciało mi się wracać z CM9 do CM 7.7 (może magia aparatu)

Instaluję czyste 2.1, potem i5700_LK2-08_PDA. telefon się włącza z A2.1, ale jak chcę wejść do recovery to pasek postępu idzie do pewnego momentu i znika, a telefon się zwiesza. Kiedyś miałem ten sam problem, ale pamiętam, że po dłuższym czasie minął. Ktoś ma jakieś sugestie? Zostawiłbym nawet tego 2.1 z kernelem od Leshak'a, ale co chwila się resetuje telefon pod baterią, na ładowarce o dziwo działa.

Bateria oczywiście naładowana na 100% przed rozpoczęciem czegokolwiek.

Pozdrawiam

Edit. Na CM7 czy CM9 Recovery działało bez problemu, więc wiem, że przyciski są sprawne. Mam kopię pod Odina z paczki Leshak'a - ale tam jest tylko system.tar - gdzie go wgrać?

Edytowane przez ari2k5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny problem spróbuj jeszcze raz wgrać soft przez odina, mi pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odin z zaznaczonym Debug Only i Parametr Clear powinien pomóc. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ari2k5
    Odin z zaznaczonym Debug Only i Parametr Clear powinien pomóc. :D

Nie wiem ile razy dzisiaj już to robiłem :D Spróbuję jeszcze przez ADB wejść do recovery

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Dodam, że próba wejścia do Recovery kończy się bootloopem :/

Znalazłem backup do Odina, ale jeden jest uszkodzony, a drugi to było czyste 2.1 bo roota też nie zaadoptował :/

Edytowane przez ari2k5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewone

Ja mam problem z recovery mode na modzie NextGeneration CyanogenMod 9, nie da się wejść przez przyciski ani przez rom managera.

Tap Tap ze Spicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ari2k5

mewone, sprawdź przez ADB, bądź przez emulator terminala Howto: Using the Recovery - CyanogenMod Wiki

Ja mam jeszcze pytanko. Mam zbijać do 1.5, potem 2.1 i dopiero rootować? bo już nie mam pomysłów :(

---------- Post dołączono o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Dla potomnych - instalacja A1.5, potem A2.1 z Debug only i parameter Clear, potem root i wszystko działa :D

(temat do zamknięcia ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewone

Musiałem cos zepsuć, nawet przez emulator nie działa mi recovery, chyba zrobię od nowa Odinem z softu 2.1. Robiłem wg instrukcji przejścia z CM 7.

Tap Tap z mojej Spicy

---------- Post dołączono o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

No recovery już mi działa, ale musiałem wgrać 2.1 potem root i cm9.

Tap Tap z mojej Spicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    qsqsqssqssqsqsq[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x