Skocz do zawartości
Gregs

RocketROM v2 - JB - 4.1.1- XXLS2 [Update 11/6] FAST/STABLE - Forget ICS ;)

Rekomendowane odpowiedzi

zycho

Czy ktoś może znalazł opcję odbierania połączenia przyciskiem Home? Jakoś nie mogę znaleźć.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Zajrzyj do Ustawień dostępności.

Wysłane z Galaxy Note przy pomocy Tapatalk 2 i klawiatury SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    max mt
    :rotfl:Wreszcie działa dobrze Root Explorer za pomocą którego można dużo app zamienić np. przezroczysty widged pogody i zegar oraz dodać nowych lub starych sprawdzonych z np.RR12:rotfl:

Możesz dać nawy tych aplikacji aby dodać przezroczysty widged pogody i zegar? I gdzie to trzeba zamieścić. Ten widget który jest z S3 mnie strasznie denerwuje. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Czego nie rozumiecie w zdaniu: "nie cytujemy postów tuż nad naszym?" :P
    Kolejna taka sytuacja i będę usuwał post bez ostrzeżenia, niezależnie od zawartości.

Przezroczysty zegar,,DIGITALCLOCK.app,, przezroczysta pogoda ,,ACCUWEATHER-WIDGET.app. 2 app nalezy root explorerem wrzucic do systemu do foldeu app.Jeśli spytasz z skąd pobrać app to ja mam z v12 RR.
    :facepalm3: Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przezroczysty zegar,,DIGITALCLOCK.app,, przezroczysta pogoda ,,ACCUWEATHER-WIDGET.app. 2 app nalezy root explorerem wrzucic do systemu do foldeu app.Jeśli spytasz z skąd pobrać app to ja mam z v12 RR.

:facepalm3:

Wrzuciłem te dwie apk na LRT ale zegar się wogóle nie pojawił w widgetach, przeźroczysta pogoda jest, jednak próba dodania na pulpit kończy się komunikatem "Problem podczas ładowania widgetu". A zainstalować się nie udaje normalną drogą. Co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Nie cytujemy postów tuż nad naszym.

Może się pomyliłeś i wrzuciłeś do data/app, zamiast do system/app
    Ja też o mało się nie naciąłem bo w starym fonie I9000 na systemie GB jak edytowałem pliki było tylko system/app tu masz dwa foldery z plikami .apk jak wiadomo system /app to aplikacje systemowe Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Po zamianie app nalezy zresetowac system a wówczas działanie jest prawidłowe. W dobrym tonie jest wyrzucic stara i ponownie zainstalowac nową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy zmianie widgetu pozamykaj najpierw stare widgety bo ja właśnie zapomniałem i po restsrcie złapałem bootloop i musze system stawiać od nowa :facepalm:

oczywiście pisze w tym temacie w ramach odpowiedzi ale system aktualny mam "MKalter Jelly Bean ROM V1"

na chwilę obecna chyba najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Czy ktos moze sie pokusic i napisac o różnicach między roomami XXLS2.Sam naliczyłem chyba cztery sztuki.Wiem że bateria trzyma super ale który posiada najmniej błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć, z reguły im nowszy tym lepiej (dużo błędów poprawionych) osobiście uważam że na polu zostają MKalter Jelly Bean ROM V1 bo najbardziej stabilny i Rocket Rom V1 za duże wsparcie zwłaszcza na XDA-developers.

osobiście używam tego pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi