Skocz do zawartości
Gregs

RocketROM v2 - JB - 4.1.1- XXLS2 [Update 11/6] FAST/STABLE - Forget ICS ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już 7

1. [ROM].[JELLY BEAN].[XXLS2]JELLY BEAN BETA[24 Oct] [ROM].[JELLY BEAN].[XXLS2]JELLY BEAN BETA[24 Oct] - xda-developers

2. [ROM][JB] Stock odexed and rooted XXLS2, Smooth as hell [ROM][JB] Stock odexed and rooted XXLS2, Smooth as hell! - xda-developers

3. [ROM] RocketROM v1 - JB - 4.1.1- XXLS2 [update 10/26] FAST/STABLE [ROM] RocketROM v1 - JB - 4.1.1- XXLS2 [update 10/26] FAST/STABLE - Forget ICS ;) - xda-developers

4. [ROM].[JB].[XXLS2].CRASH ROM FINAL[26 Oct] [ROM].[JB].[XXLS2].CRASH ROM FINAL[26 Oct] - xda-developers

5. [27/10][jb][xxls2]classic rom - v1 - beta [27/10][jb][xxls2]classic rom - v1 - beta - xda-developers

6. [ROM][XXLS2][JB] MKalter Jelly Bean ROM V1 [ROM][XXLS2][JB] MKalter Jelly Bean ROM V1 - xda-developers

7. 4.1.1] Erlos v 3 [fully work][uPDATED 30/10/2012] [4.1.1] Erlos v 3 [fully work][uPDATED 30/10/2012] - xda-developers

Najlepsze dwa ostatnie MKalter Jelly Bean ROM V1 i Erlos v 3 jedyne co mi nie działa to autofokus przy nagrywaniu kamerą .

W MKalter Jelly Bean ROM V1 był chyba przed nacisnieciem nagrywania a w Erlos v 3 tylko 1 sek po włączeniu nagrywania potem nie ma.

A jak jest na RocketROM v1 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Jest jeszcze jeden i chyba najlepszy [ROM] [31.10.12] Chrack´s JB 4.1.1 XXLS2 DBT Rom v2 ponieważ posiada cztery wersje ustawien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pu5z3k

Witam, jestem od wczoraj posiadaczem Nota, wcześniej miałem HD2

czy byłby ktoś uprzejmy powiedzieć co trzeba zrobić by zainstalować nowy Rom ?.

Aktualnie mam 4.0.4 and'ka

Pierwsze co zrobiłem to root, telefonu poprzez instalasje super su. No i dalej nie wiem co zrobić bo wchodząc w tryb stockowego recovery wyskakuje mi błąd signature failed (coś w tym stylu)

Gdyby ktoś bez nerwów był skłonny opisać to w kilku krokach będę bardzo bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądnij tematy przyklejone powyżej. Masz tam wszystko ładnie opisane. Poza tym przy każdym ROMie na forum w pierwszym poście jest instrukcja wykonania flashu.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pu5z3k

zrobiłem to co pisze tutaj na pierwszej stronie nie bardzo rozumiem jak zrobic brickfree i cwm musi byc inne niz standardowe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Wgraj bezpieczny kernel PhilZ z linku z mojej sygnatury i będziesz miał roota i CWM recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, można przywrócić kopię z KIES'a na tym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest jeszcze jeden i chyba najlepszy [ROM] [31.10.12] Chrack´s JB 4.1.1 XXLS2 DBT Rom v2 ponieważ posiada cztery wersje ustawien.

Warto się przesiadać, co właściwie dają te wersje ustawień?

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pu5z3k

a jak rozwiązać problem gdy aplikacje nie wykrywaja karty pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Jak aplikacja nie widzi karty pamięci nic nie zrobisz to już wina roomu.

Jeśli chodzi o pytanie odnośnie roomu Chrack´s JB 4.1.1 XXLS2 DBT Rom v2 to podczas wgrywania sam decydujesz co chce instalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi