Skocz do zawartości
Gregs

RocketROM v2 - JB - 4.1.1- XXLS2 [Update 11/6] FAST/STABLE - Forget ICS ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Działa komuś na RRv3 LS7 FPSE Emulator? Bo u mnie przy ładowaniu roma wywala FC.

U mnie działa bez problemu, sprawdziłem na FFVIII

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stojek

Gdzie się podziała S Notatka (S Memo)? To była jedna z większych zalet tego telefonu - widgety z notatkami na pulpicie. Da się jakoś przywrócić? No i widget latarki oferuje tylko jedno natężenie światła - w gb i ics były trzy poziomy. Może to mało istotne dla niektórych, ale zastanawiam się nad powrotem do stockowego ICS. Mimo, że ten rom wydaje się płynny w użytkowaniu, a z baterią jest podobnie jak na ICS. Żeby wrócić do XXLRT wystarczy zainstalować PhilZ bezpiecznego kernela dla XXLS7 i wgrać XXLRT przez CWM? Czy w taki sam sposób mogę wrócić do GB? Przepraszam za głupie pytania ale to była moja druga zmiana ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stockowego ICS XXLRT jak i każdego dowolnego stockowego ROMu (GB, ICS itd.) nie wrzucisz przez CWM (brak rozszeżenia ZIP, chyba że ktoś taki ROM "zzipuje" ). XXLRT flashujesz za pomocą PC Odin lub Mobile Odin (ew. Mobile Odin Pro). Kernel nie jest ważny w tym przypadku.

Co do S Notaki to w JB zrezygnowali z niej ale nie dosłownie - po prosu zmieniła się funkcjonalność i wszystko jest dostępne poprzez S Notes (uruchamianie podręcznej notatki poprzez dwukrotne tapnięcie rysikiem nadal uruchamia aplikację notatki, lecz zapisuje się już w S Notes). Ale jak się już upierasz na S Notatce to możesz ją doinstalować do JB.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ludmar

Standardowe moje pytanie

czy podczas instalacji jest możliwość wyboru dpi 240 czy tylko modem jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kayn90

rocket rom v3 w stosunku do mkalter jb jest lepszy? wiem że eyebee zakonczył niestety prace nad rocketem...więc v3 to ostatnia wersja... warto zmienić z mkalter na rr v3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z reguły im później wydany ROM tym więcej poprawionych bugów. Co do pytania o RR V3 i MKalter to ten pierwszy został zaktualizowany później więc jest obecnie lepszą propozycją (stan na 20.11). Należy też wziąć pod uwagę inne ROMy wydane lub zaktualizowane jeszcze później niż dwa wspomniane, ponieważ są jeszcze lepiej dopracowane niż powyższe (np. TMT5, Team Union, Chimera, Jelly Beer, Jelly Bam, Ultimate, Sweet ROM i inne. Jeżeli nie dostępne tutaj to znajdziesz na xda-developers). Szczerze powiedziawszy ciężko jest określić, który jest lepszy bo sytuacja zmienia się niemal codziennie. Jeden bardziej stabilny i szybszy od drugiego lub drugi bardziej funkcjonalny od pierwszego. Więc najlepiej jest przyjąć jako punkt odniesienia to o czym wspomniałem na początku (czytaj - im nowszy tym lepiej).

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 03:53 ---------- Poprzedni post napisano o 03:26 ----------

Standardowe moje pytanie

czy podczas instalacji jest możliwość wyboru dpi 240 czy tylko modem jest to możliwe?

Zależy od kucharza ROMu. Czasami ROM już posiada modyfikację. W przypadku RR odpowiedni MOD należy uruchomić ręcznie.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd wziąć i jak doinstalować S Notatkę do JB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj post #53

Aplikacja do pobrania w linku poniżej

http://www.artemis.shownet.pl/Notatka.apk

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

e-daniel, dzięki za apkę notatki, ale nie chce się zainstalować, nawet jak odinstalowałem notes, nie wiem czemu. Komunikat :aplikacja nie została zainstalowana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Więc umieć ręcznie w folderze /data/app

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi