Skocz do zawartości
blaster44

[6.35] [Android 4.0] [dev] CyanogenMod9 - link do nowej wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że zainteresowany.

Aktualnie bawię się UltimateJelly, może dlatego zainteresowanie 4.0 spadło.

Jeszcze BT i GPS by się nadał. Nie ma Marketu rzeczywiście?

Jeżeli ten ROM będzie tak szybki jak piszą wyżej, to z pewnością będzie popularny. Zostaniesz z tym w polskim forum, czy będziesz robił wersję worldwide na XDA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie działał, to może zrobię. Ultimate Jelly raczej nie ma racji bytu. Konkluduję, że nie da się go przyspieszyć. Jedyna nadzieja w userze Shelnutt, który buduje 4.1 dla HeroC.

Ja w tym będę miał też problemy z akceleracją sprzętową, czyli działaniem wideo. Qcom chyba udostępnił jakieś poprawki, które pozwalają na działane wideo na 4.0 i ARMv6. Bo wideo to powszechny problem na ARMv6 i 4.0. Spróbujemy. Problem tkwi głównie w tym, że mam tylko port a nie mam źródeł(no i nie potrafię budować ze źródeł) a to chyba jest niezbędne do fixu wideo. W każdym razie teraz pracuję nad BT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucisz wersję z Wi-Fi? Link w pierwszym poście chyba się nie zmienił, więc to pewnie wciąż starszy build.

Chciałbym to dzisiaj sprawdzić, a bez Wi-Fi mija się to u mnie z celem.

Wróć. Wgrałem CM9-Bartosz-0.7alpha.zip i jest Wi-Fi. Potestuję chwilę i podzielę się spostrzeżeniami.

Pierwszy raz spotykam się z czerwoną ramką przy animacjach. Rozumiem, że w emulatorze może to tak wyglądać, ale chyba nie na urządzeniu. Myślę, że jest przestawiona jakaś flaga developerska, która to pokazuje. Tak czy inaczej, zobaczę co i jak.

Serdeczne dzięki!

Edytowane przez mestiso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strict mode w developer options. Chyba zarzucę ten projekt. Kamera i odtwarzanie jest nie do naprawienia, bluetooth nie potrafię zrobić. Z logu wynika, że wszystko jest w porządku, więc nie wiem, gdzie szukać. Dodatkowo wynikł nowy problem z aparatem. Ludzie z XDA albo nie odpisują, albo nie potrafią pomóc, a ja nie dysponuję żadnymi źródłami(musiałbym mieć jakieś kompletne, bo na tym też się nie znam a nie mogę się uczyć na bardziej zaawansowanych projektach). No i brak mi pewnej wiedzy. Poza tym nikt z Polski się nie zajmuje magikiem, a na xda tylko jeden koleś :/

Edit:

Mimo wszystko wrzucę ostatnią w miarę ogarniętą wersję, ale dopiero wtedy jak się skończą problemy z netem po mojej stronie(prawdopodobnie jutro).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Strict mode w developer options.

Przestawianie tej opcji nic nie daje. Ludzie także piszą, że mają ramkę mimo wyłączonego strict mode. Musi to być przełączone na szytwo w kodzie, czy coś.

Jeszcze nie podoba mi się zajmowanie miejsca przez navigation bar na wystarczająco już małym ekranie, ale to raczej kwestia osobistych upodobań.

Chyba zarzucę ten projekt.

ROM działa bardzo szybko jak na 4.0, ale są pewne rzeczy, które irytują, na przykład właśnie ten BT czy kamera. Według mnie, jeśli masz czas i chęci, to warto dalej się w to bawić. Jeśli myślisz inaczej, to może lepiej przyłączyć się do jakiegoś wątku na xda i tam próbować swoich sił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem nowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi