Skocz do zawartości
lingruby

JellyBam - 20121026 [AOKP + CM10 + PARANOID] [3 ROM in 1] [SPACEDROID]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru zachwalać i powielać informacji na temat tego romu tylko dać info że jest i działa szybko i intuicyjnie

;)

banner_s2.png

Link do strony autora, młodego włocha Giovanni (iGio90), robi romy pod i9100 i9100G i9300:

iGio90 - JellyBam ROM

Link na XDA:

[ROM 4.1.2] JellyBam - 20121029 [AOKP + CM10 + PARANOID] [3 ROM in 1] [sPACEDROID]

screenshot2.png

Instrukcja instalacji:

1. Ściągnij rom i wrzuć go na kartę pamięci

2. Wejdź w Recovery i zrób Wipe data/cache

3. Wejdź w Install zip from sd card i wybierz plik z romem

4. Po zakończeniu wgrywania zrestartuj telefon

Film:

Nie biorę odpowiedzialności za problemy związane z działaniem bądź nie działaniem telefonu po wgraniu romu

Nie pytajcie mnie czy coś działa czy nie działa, u mnie to co mnie interesuje to działa i to świetnie ;)

Edytowane przez Meler
    poprawa postu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam od ponad tygodnia, jest świetny! Szybki, stabilny, na baterię nie narzekam. I ma ładną tapetę :) Do tej pory najlepszy jaki próbowałem, aczkolwiek w najnowszej wersji pojawiło się kilka bugów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AR3K
    Korzystam od ponad tygodnia, jest świetny! Szybki, stabilny, na baterię nie narzekam. I ma ładną tapetę :) Do tej pory najlepszy jaki próbowałem, aczkolwiek w najnowszej wersji pojawiło się kilka bugów.

Możesz podać jakie to bugi ?

Tak czy owak, ROM już siedzi w moim i9100 :)

Edytowane przez AR3K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociażby brak przycisku na belce do usuwania powiadomień, galeria potrafi się wyłączyć (fc) muzyka to samo ale i tak korzystam z PowerAmpa, ogólne spowolnienie systemu po umieszczeniu Paranoida w romie co wg mnie było totalnie bezsensownym posunięciem... powinno to być umieszczone jako dodatek w Update Me a nie jako całość. Ale updaty pojawiają się codziennie lub co dwa dni więc można liczyć na szybkie naprawianie bugów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AR3K

Jest to mój pierwszy niestockowy ROM. Mam problem z odzyskaniem kontaków. Zrobiłem sobie kopię poprzez kiesa, i mam plik teraz na telefonie z rozszerzeniem .spb

Jak zaimportować kontakty z tego pliku ?

Oczywiście pytanie dotyczy ROMU: JellyBam - 20121026 [AOKP + CM10 + PARANOID] [3 ROM in 1] [sPACEDROID]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak zmienić przycisk na belce powiadomień z blokady ekranu na jakiś inny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest to mój pierwszy niestockowy ROM. Mam problem z odzyskaniem kontaków. Zrobiłem sobie kopię poprzez kiesa, i mam plik teraz na telefonie z rozszerzeniem .spb

Jak zaimportować kontakty z tego pliku ?

Oczywiście pytanie dotyczy ROMU: JellyBam - 20121026 [AOKP + CM10 + PARANOID] [3 ROM in 1] [sPACEDROID]

Spróbuj otworzyć plik w KIESie i zapisać jako plik kontakty.vcf i zaimportować z poziomu aplikacji Osoby (lewy funkcyjny --> importuj)

@up

Ma to być naprawione z następnym updatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AR3K

Nie ma takiej opcji. Kies zapisuje pliki kontaktów tylko z jednym rozszerzeniem i jest to . spb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zmienić rozszerzenie "na siłę" po prostu dopisz .vcf jako wszystkie pliki i zapisz kiedyś tak próbowałem i normalnie się zaimportowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AR3K

Zmieniłem rozszerzenie, nadal wyświetla komunikat: Nie można zaimportować pliku vCard.

Prawdopodobne bugi jakie już napotkałem:

- nie mogę przesunąć widżetu zegarka na główny pulpit (po przesunięciu go jakimś cudem na sąsiedni)

- nie mogę wyłączyć 'opcji' swagga baby ( wtf ? )

- spolszczenie nie jest do końca pełne

- nie mogę się doszukać edycji połączeń ( blokowanie numerów przychodzących itd )

To na tyle po 1h użytkowaniu.

Edytowane przez AR3K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi