Skocz do zawartości
lingruby

JellyBam - 20121026 [AOKP + CM10 + PARANOID] [3 ROM in 1] [SPACEDROID]

Rekomendowane odpowiedzi

DJMazi

Witam kolegów jest już nowa wersja :

jellybam [11/26

można instalować bez wipe :)

Jeszcze mam pytanie bo testuję ten room od 2 dni proszę mi powiedzieć czy przy instalacji jaki dobry kernel wybrać ?

Co oznaczają następne opcje ?

i czy w tym romie można zmienić dzwonek na mp3 swoją bo z tego co widzę to tylko mam dzwonki orginalne z romu :( a nie ma opcji zmien dzwonic badz innej. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

Ja mam Dorimanx v7.15 i wszystko pięknie śmiga. W następnych opcjach możesz zainstalować dodatkowe aplikacje. O ile się nie mylę to jakoś z odtwarzacza można było ustawić niestandardowy dzwonek mp3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszytko niby fajnie ale białe tła rozczarowują. O ile potrafię sobie znaleźć wersje inverted gmaila, czy kalendarza to jednak nie mam pojęcia jak zmienić tło aplikacji do sms-ów. W dodatku jakaś biedna ta wersja, bo nie wyświetla ilości pozostałych znaków i nie pozwala określić kodowania.

Ktoś pomoże? :) Wiem - mogę doinstalować no GO SMS ale chcę uniknąć kolejnej apki do czegoś co już mam.

---------- Post dołączono o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Nie szukam już ciemnego tła.

Często gubi zasięg, dziś mnie dwa razy rozłączyło i w trybie poziomym jak próbuje odblokować to nic się nie dzieje, tylko kłódka się ładnie animuje wraca na miejsce.

To go dyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DJMazi

No ja zrezygnowałem z tego rom-ika nie ma sensu się stresować ;D to ma dobrze działać i tyle.

Teraz od 2 dni bawię się RainboxRom V6 Online puki co działa normalnie :) nie znalazłem bugów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xstanx

wszystko fajnie tylko jakas bzdura pojawiła mi sie jezeli chodzi o dzwiek sms...nawet jesli dzwiek w ustawieniach sms wyłacze i w systemie w dzwiekach takze to ia tak jakas durnowata melodyjka sie włacza po przyjsciu smsa która leci z 10 sekund i za cholere nie wiem jak i gdzie to wyłaczyc..spotkał ktos takiego dziwoląga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, ja mam problem z opcją Update center w ustawieniach systemu. Po uruchomieniu mam komunikat "Niestety aplikacja ustawienia została zatrzymana". Nie mam pojecia co jest tego przyczyna...

P.S. Problem rozwiazany nie zaznaczylem opcji paranoid przy instalacji romu.

Edytowane przez ziober11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam kolegów jest już nowa wersja :

jellybam [11/26

można instalować bez wipe :)

Jeszcze mam pytanie bo testuję ten room od 2 dni proszę mi powiedzieć czy przy instalacji jaki dobry kernel wybrać ?

Co oznaczają następne opcje ?

i czy w tym romie można zmienić dzwonek na mp3 swoją bo z tego co widzę to tylko mam dzwonki orginalne z romu :( a nie ma opcji zmien dzwonic badz innej. :(

Co do Kernela to najlepszy wybór pada na Dorimanx, ponieważ to lepsza przeróbka Siyah kernela.

Co do dzwonka musisz w w menadżerze programów wstawić wybrany przez Ciebie utwór do folderu /ringtones , po czym utwór ustawisz jako dzwonek w ustawieniach dzwieku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mógł by mi ktoś podrzucić aparat (i galerie) z andka 4.2 ? Szukam i nie mogę znaleźć .

Mój rom to JellyBam 1.1.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiru

Po instalacji 1.3.0 mam raz na jakiś czas restarty i czasami mi znika zasięg. Czy ktoś zauważył podobne problemy u siebie?

Wysłane z Samsung Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi