Skocz do zawartości
lingruby

JellyBam - 20121026 [AOKP + CM10 + PARANOID] [3 ROM in 1] [SPACEDROID]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy instalował Ktoś ten ROM jako drugi na kermelu Siyah ? Chciałem tak zrobić ale po wgraniu telefon nie wstaje - czy to oznacza, że nie będzie działać ?

Już wiem co mogło być problemem - do tej pory używałem Siyah 4.1.5. Wrzuciłem ten ROM jako pierwszy i okazało się, że ma Siyah 5.0 :). Jest OK.

Jedyne czego nie mogę przeboleć to to że autorzy CM zmuszają do trzymania kontaktów na koncie google (nie wiem czy dostają za to kasę od googla). ROM naprawdę fajny jednak że względu na kontakty podziękuje.

Edytowane przez Seba_Roz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie w tym ROMie jest klawiatura programowa?

Nie mogę nic skonfigurować!

Wgrałem wersję z 20121101

---------- Post dołączono 02-11-12 o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano 01-11-12 o 12:08 ----------

Poradziłem sobie z klawiaturą.

Kolejne pytanie jest o baterie. U

Was też tak szybko spada jej poziom?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Edytowane przez Polluks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom zainstalowany i zobaczymy jak sie sprawdzi. Kernel Dorimanx 7.5. Mam natomiast pytanie odnośnie tej nowej klawiatury androida 4.2 otóż chciałbym móc pisać tak jak na swype bo podobno ta klawiatura na to pozwala, co potwierdza filmik

. Działa to u kogoś?

Dobra, poszperałem w opcjach klawiatury i działa to ale bez języka PL.

Edytowane przez synchroboy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowałem najnowszą wersje na RootBox'a dwa razy i za każdym razem nie instalowała mi sie kernel tylko zostawał ten z wczesniejszego systemu. Wie ktoś może dlaczego tak ? Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji. I dodam ze nie przekszadzało by mi to gdyby nie fakt że przez to nie dziala wifi w telefonie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

Tutaj standardowo flashuje się Siyah 4.2 lub 5.0 w ostatniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie w tym problem że u mnie nie było tak :/ Nawet sprawdzałem Ex tweaks i gdyby był kernel siyah to by normalnie pojawiły sie ustawienia a mam komunikat o treści "No data no compatible interfaces detected"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak dla mnie jest on zbyt niestabilny, randomowe restarty, po czym aktualizacja systemu android i trzy razy w koło to samo, JellyBam wallpapers też lekko zbugowane skoro dwie ostatnie są ucięte, w 20121103 też nie działał paranoid settings, ale już naprawili, choć po zmianie dpi przycisk ustawień i czyszczenia powiadomień nie zawsze są w dobrym miejscu, podwójny statusbar (z CM i AOKP) na starcie też nie jest ciekawy, bo mogli jeden w ogóle usunąć z ustawień, UpdateMe działa jak chce.

I tu tak samo jak z ICS, wolę czysty CM10/AOKP/CMvsync i dograć sobie te mody na własną rękę, wiem na czym stoję i co, i jak, i kiedy usunąć jeśli sprawia problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zero restartow. Rom 1 klasa

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przejsciu z stokowego samsunga na najnowsza wersje z dorimaxem accuwather i jeszce pare aplikacji zaliczaja komunikat

apikacja została zamknieta..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi