Skocz do zawartości
piotrlis98

kupowanie w chinach [ZBIORCZY] Zakup telefonów azjatyckich marek z Chin

Rekomendowane odpowiedzi

1904
    czy ktoś kupował w Wholesale Android mobile Android tablets by cheap price in FCT ? czekam, aż dostaną Jiayu G3 i bym zamówił jeśli sprzedawca pewny.

Generalnie ja mam wątpliwości co do tej strony, niby wszystko ładnie, pięknie i dobry kontakt, ale do momentu sprzedaży, potem cóż - gorzej trochę... Przynajmniej taką opinię wyrobiłem sobie po przeglądnięciu netu. Co do swoich obserwacji to mają irytujący sposób prezentowania towaru zdjęcia klonów przemieszane ze zdjęciami oryginałów... Jakieś dziwne screeny ze specyfikacją, raz piszą 1gb raz 512... I ogólnie kiepski agresywny marketing (wide TecHideki - China Phone Reviews, Deals, and Guides) sprawiają, że osobiście wybiorę zdecydowanie inny sklep/sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxzm

Panowie mam problem ponieważ jak chcę wpłacić pieniądze poprzez moneybookers to wyskakuje mi takie okno :

PROSZĘ WYBRAĆ METODĘ PŁATNOŚCI
    Postepay jest niedostępna dla klientów zarejestrowanych z Polska. Proszę wybrać jedną z podanych niżej metod płatności.

Użyj nowej karty kredytowej
    Depozyt pieniędzy najpierw przez naszą witrynę. (bieżące saldo konta: 

Nigdy wcześniej nie kupowałem na aliexpress, a tym bardziej nie płaciłem przez moneybookers. Dodam, że pieniądze potrzebne do zakupu są na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz za małe saldo konta, przelałeś za mało złotówek nie uwzględniając prowizji MB oraz wahań kursu dolara ;)

---------- Post dołączono o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Chinatronic pisze, że trzeba poczekać 3-7 dni zanim się pojawi info przy śledzeniu przesyłki ;)

Moją paczkę wysłali tydzień po zamówieniu, 5 dni po wpłacie kasy :P

I łamana angielszczyzna :D

Very sorry to keep you waiting for so long.

Beginning in September 25, the the 18th summit reason,

All international express there will be some delay

EMS ,DHL, ChinaPost, HK Post,Singapore Post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxzm

Czyli mniej więcej dopłacić jeśli mam zapłacić 197$ i mam wpłacone 650 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałem taki błąd, mimo nadwyżki środków na koncie MB. Musiałem anulować zakup i kupić jeszcze raz i pozniej nie było problemów

670zł powinno wystarczyć

Edytowane przez jackass997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chinatronic dzisiaj wysłał mi informację z nr przesyłki. Wpłaciłem 23.10, czyli niecały tydzień po wpłacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA NA PANDAWILL !!! 17go zamówiłem telefon NEWMAN N1 , który mieli mieć na stanie. Zamówiłem kurierem DHL, aby mieć szybko przesyłkę. Niestety okazało się, że telefonów nie mają w magazynie, potem nie odpisywali na maile, dopisali mi na koncie, że przesyłka została wysłana, a tak naprawdę nr listu przewozowego DHL ma 10 znaków, a PANDAWILL podała 16 znaków, więc jakaś ściema totalna. NIE POLECAM PANDAWILL !!!

Pandawill się opóźniło z dostawą, może ze swojej winy, a może nie. Dziś dostałem telefon, 14 dni po zamówieniu, kurierem DHL, bez żadnych opłat poza 19 USD za przesyłkę. Fakt był taki, że odpisywalli na maile nie rzeczowo lub w ogóle. Jak zrobiłem szum na Facebooku, to od razu temat się ruszył. Podali mi poprawny numer listu DHL i przesyłka się znalazła. Telefon dostałem sprawny, zgodny z zamówiniem, jedynie bez słcuhawek oraz bez instrukcji angielskiej.

Edytowane przez depeszman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4jq

a czy www.achinaseller.com jest wiarygodnym źródłem? mają zwykle o wiele taniej telefony ale np. nie akceptują Pay Palla... przykładowo taki UMI X1 jest o 55$ tańszy niż na www.chinatronic.com czy www.aliexpress.com. ewentualnie może ktoś wie coś o www.chinastore-online.com

Edytowane przez fredek7
    Poprawione linki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie zostaje mi dalej czekać? Według regulaminu Ali jeszcze 20-parę dni pozostało do ewentualnego wszczęcia zwrotu kasy. A może powinienem dobijać się do sprzedawcy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi