Skocz do zawartości
piotrlis98

kupowanie w chinach [ZBIORCZY] Zakup telefonów azjatyckich marek z Chin

Rekomendowane odpowiedzi

ja o mojej przesyłce (RB044552395CN) od daty 'nadania' 11.10.2012, którą widzę na Aliexpress, nie wiem nic. trochę mnie to niepokoi, bo mineło już 18 dni :-(

Podziwiam Twoja cierpliwosc, ze przez tyle dni nie zadales pytania sprzedajacemu.

Moja druga paczka dzisiaj zostala przepakowana przez poczte chinska /: tak samo jak poprzednia, ktora zawrocila do nadawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem więc do mojego sprzedawcy, niejakiego DuoMing Zhong :-) Miejmy nadzieje ze zna angielski i szybko wyjaśni sprawę, czy podał lewy list przewozowy, a paczke wysłał i ta gdzies się błąka, czy może leci w kulki i jeszcze nie wysłał paczki. A kupowałem z tej Original ZTE V970 3G phone 4.3 inch QHD screen 1GB RAM 4GB ROM support Russian Polish language free shipping-in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowalem tutaj:

Original ZTE V970 MTK6577 1GB RAM 4GB ROM-in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Telefon wyslany 4 dni po wplacie (mastercard), a po 10 dniach od wyslania (poczta chinska) mialem go w domu. Sprzedajacy zapomnial dolozyc baterii - wyslal druga paczke, ktora juz jest w drodze. Ogolnie polecam.

Dodam tylko, ze zawartosc zadeklarowano jako 'phone' o wartosci 89 U$ i zaden VAT nie zostal doliczony.

Edytowane przez jacekBomba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbrzuc
    Napisałem więc do mojego sprzedawcy, niejakiego DuoMing Zhong :-) Miejmy nadzieje ze zna angielski i szybko wyjaśni sprawę, czy podał lewy list przewozowy, a paczke wysłał i ta gdzies się błąka, czy może leci w kulki i jeszcze nie wysłał paczki. A kupowałem z tej Original ZTE V970 3G phone 4.3 inch QHD screen 1GB RAM 4GB ROM support Russian Polish language free shipping-in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Ja też tam zamawiałem, mój tracking pojawił się już na http://intmail.183.com.cn/. Obecnie paczka przebywa w Zhuankou (cokolwiek by to było). Zamówiłem 25.10 wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadziłem krótką korespondejce z tym Chinczykiem. Nie wiem czy mam mu wierzyc czy nie, ale twierdzi ze poczta zagubiła moja paczke. Whatever. Obiecał wysłać natychmiast kolejną, ale nie przystał na moją prośbę wysłania dodatkowej baterii w formie rekompensaty za przeczekanie, aż tylu dni bez żadnej informacji. Chytry dwa razy traci, więc już wole, żeby przesyłka dotarła do mnie w ciągu tych ?10? dni nie poddana kontroli celnej i by sprzęt dobrze później się sprawował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kalamok też zakupiłem od niego ten tel i miałem numer przewozowy zaraz po wyslaniu paczki a tracking był po 3czy 4 dniach , obecnie jest w holandi a nadany został 23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no cóż, ja miałem po prostu pecha. daj mi znać jesli dostaniesz paczke i czy ci ją przegrzebywali, będe wdzieczny :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalamok też zakupiłem od niego ten tel i miałem numer przewozowy zaraz po wyslaniu paczki a tracking był po 3czy 4 dniach , obecnie jest w holandi a nadany został 23

leci przez holandie, czy omylkowo zaadresowane zamiast poland na holand ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi