Skocz do zawartości
piotrlis98

kupowanie w chinach [ZBIORCZY] Zakup telefonów azjatyckich marek z Chin

Rekomendowane odpowiedzi

mxzm

A może z UK Ci idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chce kupić telefon za 185 $ mam konto w mbank i chce przelac na moneybookers ile powinienem przelać kasy tak żeby było na styk ?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alinek

Jak ja płaciłem ostatnio bezpośrednio kartą kredytową to za 185$ przy niemal identycznym kursie wyszło mi łącznie do zapłaty 601zł, gdzie moneybookers chciało 615zł + pewnie jakaś prowizja, więc parę złotych więcej trzeba byłoby wpłacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ alinek a nie oszukali Cie? Bo wiadomo ze przez moneybookres bezpieczniej:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kawuel

Witam,

Jestem świeży w temacie, a chciałbym kupić telefon Newman N1. Znalazłem taką aukcję Freeshipping MTK6577 dual core cell phone Newman N1 4.3" IPS screen WIFI GPS 8.0MP camera Android 4.0 GSM+WCDMA In STOCK #2-in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com Możecie podpowiedzieć czy ten sprzedawca może być zaufany czy nie. Chodzi mi o to gdzie znaleźć ile razy już coś sprzedał. No i podpowiedzcie co znaczą te diamenty niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kawuel zaufany raczej jest bo ma ponad 8,5 tys opinii i przy tym ponad 96 % pozytywnych więc sprzedawca raczej jest w porządku lecz dziś się z nim kontaktowałem i powiedziano mi że nie mają na stanie N1 dopiero będą posiadać je w przyszłym tygodniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alinek

@wisnia*, zamówiłem Newman N1 czarnego, kasa wpłacona i po paru dniach koleś mi napisał, że mają na stanie tylko różowy i albo mi wysyłają ten albo anulują zamówienie. Oczywiście nie chciałem telefonu w kolorze, który mi się nie podoba dlatego też zrezygnowałem. Ali ma ok 7 dni roboczych na zwrot takowych pieniędzy, ja obecnie czekam 1-2 dni (dzisiejszego dnia nie liczę, bo i tak by nie zaksięgowało gotówki). Zdaję sobie sprawę, że w moneybookers pieniądze miałbym szybciej, ale był to mój pierwszy zakup (a właściwie jego próba) i płatność kartą była dla mnie duża łatwiejsza.

Pieniądze nie są wpłacane bezpośrednio do sprzedawcy, lecz na Twoje konto w Ali i potem z tego konta ewentualnie zwracają Ci pieniądze, więc ryzyko oszustwa jest minimalne, aczkolwiek dopóki nie będę miał pieniędzy na koncie nie mogę nic więcej powiedzieć :)

PS. Zamawiałem stąd http://www.aliexpress.com/item/Original-Newman-N1-Android-4-0-3G-Dual-SIM-MTK6577-Dual-core-1G-CPU-4-3/640567796.html jak ja brałem to było 10$ taniej, teraz jak widać problemów z dostępnością czarnego nie ma, także same komentarze nie zawsze świadczą o sprzedawcy.

Edytowane przez alinek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alinek no to czekam na dalszy rozwój sytuacji, mam nadzieje że nie będzie problemów :) A je czekam jednak do weekendu bo w weekend lubią pojawiać się promocje i raczej też zamówię newmana n1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kawuel

Dzięki za informację. Nie do końca wiem co dokładnie co tam znaczy. W takim razie napiszę do tego gościa w przyszłym tygodniu i się dowiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi