Skocz do zawartości
e-daniel

[XXLS2][JB] MKalter Jelly Bean ROM V1

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

Najlepiej zrób nandroid backup (żebyś mógł wrócić jakby co), skopiuj ROM na kartę pamięci, 3xwipe (dalwik, cache, data/factory) i flashujesz ROM .zip z poziomu recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z tym bezpiecznym kernelem jest on w romie?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rocket rom ma bezpieczny kernel. Mozesz wgrac bez wipe. Chwile przy aktualizacji brak pamieci /data potem jest ok.

Hydracore v7 nie dziala mi ani st ani oc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Sprostowanie

Przepraszam Ciebie slawrumia, oraz wszystkich którzy czytali moje posty nt. kernela Hydracore w tym wątku.

Otóż pisząc o kernelu Hydacore sugerowałem się ROM'em CM 10 opartym na JB 4.1.1 a nie wycieku XXLS2 JB 4.1.1.

Poprzez częstą zmianę ROM'ów i kerneli a być może także zmęczenie pomyliłem wątki oraz ROM'y CM10 z MKalter JB ROM V1.

Kernel Hydracore V7 jest przeznaczony na JB 4.1.1 ale tylko TW, AOKP, AOSP, Paranoidroid, CM9 i CM10 oraz MIUI, ale nie współpracuje wyciekiem stockowego XXLS2 i Custom ROM'ami zbudowanymi na jego bazie. Tym samym przyznaję, że owszem kernel testowałem, ale na ROM'ie CM10 JB 4.1.1

Obiecuję nie popełniać więcej tak oczywistych błędów :idiota::idiota::idiota:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i u mnie jakieś "radio" pyta o superuser odmówiłem, ale pytanie co to jest? Po odrzuceniu telefon złapał zwieche, trochę to dziwne

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używa ktoś z Was jakiegoś innego radia, niż zawarte w romie?

Telefon prawie wcale nie wchodzi mi na H/H+, internetu mobilnego w sumie nie można normalnie używać. Może to nie porównanie, ale na poprzednim telefonie (S2), w tym samym miejscu, szło wszystko na max.

Sieć PLAY, nie ustawiałem na sztywno żadnego innego opa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Dyskusja na ten temat już była na forum (link poniżej). Podobno powodem są umowy między operatorskie.

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=222164

No i u mnie jakieś "radio" pyta o superuser odmówiłem, ale pytanie co to jest? Po odrzuceniu telefon złapał zwieche, trochę to dziwne

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

A na ten temat również była dyskusja kilka postów wcześniej (posty #31-36)

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Zupełnie nie chodziło mi o dane w roamingu, korzystam jedynie z macierzystej sieci.

W pracy, gdzie nigdy nie miałem problemów z zasięgiem czy to na innym telefonie, czy na laptopie z mobilnym dostępem do sieci.

Winię tutaj raczej radio z tego romu, stąd moje pytanie. Czy ktoś próbował zainstalować jakieś inne na ten rom, które w widoczny sposób poprawia jakość połączenia w Play? (lub czy ktoś może mi podać jakieś dobre radio? Nie potestowałem jeszcze w sumie innych, Note mam od niedawna i od pierwszego dnia działam na tym romie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o roaming wewnetrzny z jakiego korzysta Play. Np. umowa dot. wykorzystania stacji BTS sieci Plus przez sieć Play ogranicza się tylko do transmisji głosowych i nie obejmuje transmisji danych, wobec czego abonenci sieci Play będąc w zasięgu sieci Plus nie mogą korzystać z mobilej transmisji danych lub mogą korzystać w ograniczonym zakresie. Stąd problemy opisane w podanym wątku.

Co do Radia, to niestety do chwili obecnej nie znalazłem innego działającego na tym ROMie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

mi n tym romie działa H/H+ w Play. radio standardowe, w ustawieniach mam gsm/umts a sieci wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi