Skocz do zawartości
Nestle

zamiennik oryginalnej ładowarki

Rekomendowane odpowiedzi

Nestle

Witam!

Otóż popsułem ostatnio oryginalną ładowarkę od samsunga dla naszego asa.Co sądzicie o tej ładowarce.Myślicie , że jest godna uwagi?Wejście ma takie same jak w oryginalnej.

Ładowarka sieciowa Samsung Galaxy Ace GT-S8530 (2588633441) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Face

Ace ma standardowe wejście micro USB do ładowania, więc każda ładowarka o podobnych parametrach z takim wejściem będzie pasować,.

Ja nieraz ładuję ładowarką od S5630 (galaxy Y) lub LG P500 i wszystko jest jak należy.

Parametry ładowarek, podobnie jak gniazdo ładowania są już ujednolicone, więc nie powinno to stanowić problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wunat

ja bym wzial cos kolo 1A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalna ładowarka Samsunga ma prąd wyjściowy 0,7 A. Warto się tej wartości trzymać, bo gdzieś czytałem, że w przypadku zbyt niskiego prądu, telefon nie przełączał się w tryb ładowania. Bezpieczniejszym wydaje się zakup ładowarki z wyższym prądem ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nestle

Czyli mam nie kupywać tej ładowarki tylko oryginalną od samsunga ? Bo widziałem na allegro też są oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekko odgrzeję temat.

Niższy prąd ładowania: Poprzedni mój telefon nie przełączał się w tryb ładowania albo po długim czasie i było to dość uciążliwe.

Wyższy prąd ładowania: Czasem używam ładowarki od mp3, która ma 1A i telefonu podczas ładowania nie da się używać. Na dotyk reaguje z dużym opóźnieniem i bardzo wariuje, skacze po ekranach włącza programy, itp. Dodatkowo telefon się grzeje.

Co do ładowarki z aukcji to oryginał ma 0,7A i tego bym się trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi