Skocz do zawartości
pittrw

Xperia j

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak też baardzo proszę o więcej szczegółów! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gollum

Jakość wykonania w porównaniu do Neo V jest bardzo dobra, o wiele lepsza. Telefon dobrze leży w dłoni, na tyle z matowego materiału nie widać śladów palcy. Pomimo słabych "bebechów" telefon działa szybko, wyskakuje mi zazwyczaj koło 480mb wolnej pamięci. Wydaję mi się, że po oc procka i do gier ta maszynka wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Szukam numeru cda dla Europy (niebrandowany) do telefonu Xperia J st26i

Witam.

No właśnie nic nie skrzypi, szkło wyświetlacza na samym rogu ma ok. 0,5 mm ramke, tak że jak położymy na równym o nic się z szybką nie dzieje, podobno szkło gorillglass, nie testowałem kluczami:rotfl:, ale folii nie kupuje na razie. Telefon z arcowskim wklęsłym tyle, właściwie to połowa powierzchni po otwarciu klapki wypełnia bateria (min 1700 MA). Klapka taka matowiona. Dotyk, działa jak powinien, muszę się tylko przyzwyczaić do odblokowania ekranu, w J jest to przycisk power, który jest w górnym prawym boku, po naciśnięciu ukazuje się już znane z icsa suwane menu odblokuj lub aparata. Chyba ogóle zrezygnuje z tego bo i tak blokada właściwe obsługiwana jest przyciskiem power. Brak spustu migawki aparatu, trzeba się przyzwyczaić, jak toś używał np sony/ericssona/ jak ja (Mt15). Wyświetlacz naprawdę ładny, jasny, nie testowałem w słońcu bo nie było okazji, ale mam ustawiona jasność na 3/4 i w ciemnym wręcz daje po oczach. Chyba nie ma funkcji przygasania ekranu w zależności od otoczenia?dla mnie duży+.

Jedyny minus to gorszy aparat niż w starym neo, ale potestuję jakieś apki znane jeszcze z X8, jak vigniette i zobaczymy co da się z kamery wycisnąć.

Nizej testy i wersja sytemu

screenshot2012110107385.pngscreenshot2012110118233.png

screenshot2012110207374.png

Pozdrawiam

Edytowane przez pittrw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz jeszcze - Jak tam połączenia przez WIFI, jakość wykonywanych połączeń i klawiatura do smsów czy jest wygodna? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuciłby ktoś zdjęcia wykonane xperia j bo często robię zdjęcia slajdów na wykładach i się pytam czy jakość zdjęć jest porównywalna z neo v?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gollum

Chwilowo nie mam możliwości dodania zdjęć ale Neo V robiła lepsze zdjęcie, J nie robi szału w tym zakresie. Przy mocnym świetle jest ok ale jak jest dosyć ciemno to niestety nie radzi sobie. Migotka ja używam klawiatury z T9 i użytkuje się ją bardzo dobrze, qwerty przy wyszukiwaniu też jest wygodna. Jakość połączeń jest ok a przez WIFI połączyć się łatwo i jest spory zasięg. Nie wiem czemu SONY nie dodało słuchawek do tego telefonu, a te od neo v nie działają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Witam, szybkie zdjęcia krajobrazu:

http://img268.imageshack.us/img268/4346/dsc1588js.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/6864/dsc0003rza.jpg

Co do wifi to porównam do Neo 2.3.4 działa tak samo, przeglądarka też, podobnie klawiatura.

Co do słuchawek, to może t mobile oszczędza. Słuchawki muszą być w innym standarcie niż w neo (masa jest pozamieniana, ja używam BT MW600).

Edytowane przez pittrw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym co napisaliście-zaryzykowałam i zamówiłam 'Dżeja' także wkrótce do was dołączę i pewnie będę miała mnóstwo pytań z cyklu- jak najlepiej go zoptymalizować itd;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

jest aktualizacja do 11.0.a.3.28, Poprawili szybkość aparatu fot.

zrobiłem plik ftf central europe, potrzebuję testera, u mnie działa, ale nie wiem jak na innych np orange

Założyłem nowy wątek tylko z modami http://forum.android.com.pl/f286/st-26i-xperia-j-rom-and-mod-230736/,

Tu piszmy dalej o pozostałych rzeczach

Edytowane przez pittrw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak po raz pierwszy ładować baterię, aby zrobić to poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x