Skocz do zawartości
pittrw

Xperia j

Rekomendowane odpowiedzi

ProvPL

To jest bateria Li-Ion

Czyli nie trzeba go ładować 12 godzin ,

ponieważ on sam odłącza dopływ prądu

inaczej mogłaby np. eksplodować.

Nie tylko pierwsze ale wszystkie ładowania najlepiej robić nie bawiąc się telefonem.

a 2-3 pierwsze to na wyłączonym (aby ładowarka mogła ładować pełną mocą a gdy jest włączony to coś tam czerpie)

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez ProvPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Witam,

no nie do końca z tym ładowaniem. Baterie w xperiach kochają kabelek z prądem. Ja generalnie podłączam kabelek na noc codziennie, rano wstaje mam 100 %. Jak się bateria naładuje to telefon sam wyłączy ładowanie, by po jakimś czasie znowu włączyć. Podczas ładowania można bawić się telefonem, ja w swojej Neo jak oglądam youtube lub internet przez HDMI, to również włączam ładowanie i tak już ponad rok i nie wypatrzyłem jakiś spadków wydajności baterii, jak trzymała tak trzyma.

Druga sprawa:

Najnowsza aktualizacja naszego J do 11.0.A.3.28 wnosi nową wersje aplikacji aparat. Poza tym że działa ciut szybciej, to naprawili zarządzanie ostrością i LED, teraz jest naprawdę całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli zdjęcia ogólnie lepsze wychodzą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Raczej tak, jeszcze nie robiłem żadnego poza moim kotem ;). Ogólnie nie jest źle. Jak będę miał trochę czasu to porobię i wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ProvPL

Jak myślicie czy powinienem kupować

folie ochronną do tego telefonu?

Do wszystkich poprzednich telefonów

kupowałem i wymieniałem gdy były zarysowane.

Edytowane przez ProvPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałam zapytać posiadaczy- czy wy też macie problem z dotykiem? Nie wiem dlaczego,ale u mnie niektóre widżety reagują błyskawicznie na dotyk a niektóre trzeba po 5 razy wciskać co nie ukrywam doprowadza mnie do szewskiej pasji... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Które źle dziają

---------- Post dołączono o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Które źle dziaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To różnie bywa, niektóre reagują od razu na dotyk ledwo się je muśnie a przy następnym razie trzeba je tak jakby puknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem problem z przycinającym telefonem (Xperia J od Orange) po wgraniu ROMu bez brandingu telefon działa lepiej, płynniej. Przy brandzie Orange nawet kontakty czasem otwierały się dopiero po kilku sekundach, a teraz nie mam tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam brand z play'a bo telefon był tam kupowany, bez simlocka a ja mam kartę z orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x