Skocz do zawartości
pittrw

Xperia j

Rekomendowane odpowiedzi

tomekm

Ja jestem tuż przed zakupem tego telefonu, i nurtuje mnie jak sprawuje się ta dosyć spora bateria w J-otce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pittrw

Na razie dobrze. 9 godzin pracy w tym 1,5 godz wyświetlacz, 12 min rozmów internet 7 min (aktywny procesor) , 20 min. Walkmana, trochę na sieci wifi i 3G, i maam 75 %. Zwykle dzień koczę na ok. 50 %.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekm

o miło to słyszeć, sądząc po tym że bateria układa się przez pierwsze tygodnie to może być tylko lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ProvPL

Telefon bardzo fajny ;)

Pisaliście że wam nie zawsze działa dotyk.

Ja nie mam takich problemów.

Jak narazie jestem bardzo zadowolony ;)

Jeśli macie pytania to piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie bo już 2 raz pod rząd mi się to zdarza,że po nocy biorę do ręki telefon i nie mogę nic zrobić bo wylogowuje mnie z sieci, mam komunikat- tylko połączenia alarmowe. Więc muszę wyłączyć i znowu włączyć telefon,żeby było orange miłego dnia. Dodam,że kiedy mój tel. był wylogowany to normalnie smsy do mnie dochodziły, ja natomiast nie mogłam nic zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam parę pytań. O co chodzi z pamięcią? Strona sonymobile.com podaje, że pamięć wewnętrzna wynosi 4 GB. Tymczasem w telefonie jest podział: całkowita pamięć telefonu 754 MB, całkowita pamięć wewnętrzna 2,01 GB.

Więc gdzie się podziały pozostałe 2 GB pamięci wewnętrznej? Rozumiem też, że nie ma możliwości zapisywania aplikacji na zewnętrzną kartę pamięci bez roota? Można tylko przenosić między pamięciami telefonu i pamięcią wewnętrzną? I czym tak właściwie one się różnią?

Jeszcze jedna rzecz, czy korzystając z oryginalnego Launchera da się jakoś zrobić tak, żeby po wyjściu z jakiejś aplikacji w położeniu poziomym, ekran domowy także był w takiej pozycji, a nie za każdym razem wracał do pozycji pionowej, co jest dość irytujące?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pittrw

Przełącz w tryb GSM, bo może masz słaby zasięg WDCMA i gubi zasięg. Mi na t mobile nic się takiego nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maddog

A jak gra na słuchawkach? Jakieś szumy? Może zastąpić oddzielny odtwarzacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pittrw

Walkman działa dobrze, jakość zależy od źródła, żadnyc h szumów nie słyszałem. Używam na stale zastawu bt mw600. Na kabelku ciut ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wrzucić screen z uruchomionymi usługami? Albo chociaż powiedzieć jak przedstawia się zużycie RAM'u, ile zostaje go wolnego itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.