Skocz do zawartości
pittrw

Xperia j

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach mam WCDMA (preferow)/GSM- i mam dać tylko samo GSM?

Następne kwestie z którymi mam problem: Chciałam dodać internetową kartę kredytową BZWBK w google play- wpisuje wszystkie potrzebne dane, ale przy próbie zapisu wyskakuje mi błąd podczas pobierania informacji z serwera [rpc:aec:0] i nie mogę korzystać ze sklepu gugla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja sie zaptam czy gry angry birds dzialaja ??? nowe star wars ?? i prosilbym o jakas fotka textu zrobiona przy uzyciu lampy blyskowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem co Migotka, też Orange.

Podbijam, ile macie pamięci wewnętrznej? Też 2 GB? W specyfikacji jest podane, że powinno być 4 GB..

Angry birds czy bad piggies chodzą płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam 2 GB.. nie wiem dlaczego kurcze to mój pierwszy smartfon i chyba mam wrażenie,że jednak kupiłam bubel bo oprócz ładnego designu w ciągu 2dni używania mogę wypisać sporo minusów m.in

- coś jest z czujnikiem zbliżeniowym bo już 2 razy podczas rozmowy telefon się rozłączył

- wolna reakcja na dotyk- niezawsze, ale czasem muszę klikać po 3 razy,aby odpalić np. wiadomości

- incydent z wylogowaniem z sieci (może po zmianie na sam gprs będzie już ok)

-problem z zalogowaniem do google play

Drodzy posiadacze- proszę was obiektywnie, czy wy też macie takie problemy? Może wgranie czystego softu niebrandowanego, pomogłoby o wiele bardziej,ale niestety ja nie umiem tego zrobić i tu jest pies pogrzebany :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Migotka też dostałaś od Orange nową kartę Micro SIM? Telefon ten jest na zwykłą kartę SIM, ale można spróbować zainstalować tą Micro SIM za pomocą adaptera i ją aktywować. Może wtedy nie będzie tracił zasięgu. Na obecną chwilę nie mam jak tego sprawdzić niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

No własnie ja nie mam żadnych problemów, soft działa jak stary doby piernik 2.3.4 w neo, a bateria to rekord świata 3,5 godz na ekranie i 50 % zostało po całym dniu. Odpaliłem GPS i działa jak powinien, czyli za 1 razem po niecałej minucie złapał fixa.

To jest android i niestety trzeba z nim jak z komputerem. Soft Orange zawsze słynął z mulenia, ale wgranie czystego softu dla nieobeznanej osoby może się skończyć zepsuciem fona. Może zrób takie ustawienia:

Maksymalna ilość procesów w tle ustaw na 4, tryb gsm, wyłącz automatyczne odświeżanie wszystkiego, z logowaniem na konto Google nie miałem nigdy problemu i przez wifi i przez GPRS, tak że nie wiem co może się dziać - może soft Orange? dotykaj ekranu palcem, nie paznokciem, w klawiaturze ustaw np: sugestie słów zaznacz Nie chcę zastępowania żadnych słów...itd, itp

Co do czujnika być może trzymasz po lewej stronie twarzy, spróbuj trzymać słuchawkę po prawej. Gdzieś na necie była info że po lewej coś czasem nie tego, ale mieli to naprawić. Ja trzymam po prawej zawsze i problemu nie mam. Masz naklejoną folię?, może złej jakości jest?.

W czystym sofcie tez jest dostępne równo 2 Gb, a drugie 2 GB na system, razem daje 4GB i inaczej nie chce być. Za 29 PLN w sklepie można kupić 8 GB, lub za 49 PLN 16 GB i pamięci starczy.

Edytowane przez pittrw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam soft z Play'a- co do klawiatury nie mam żadnych zastrzeżeń, zainstalowałam swype i jest naprawdę super.

Najwięcej problemów z dotykiem zauważam przy widżetach,które mam na pulpicie one jakoś słabo mi łapią (dotykam opuszką) Foli na ekranie nie mam. Ograniczyłam procesy do 3 i przyznam,że dotyk działa sprawniej.

O wkleje zrzut z ekranu, bo chciałam dowiedzieć się- w aplikacjach- wszystkie mam bardzo dużo takich o to rzeczy i może powinnam się tego pozbyc bo moze to jakies smiecie?

screenshot2012110716110.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demson

czemu zawdzięczamy brak mozliwości nagrywania filmów w HD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

slabemu SoC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Lista aplikacji, które usunąłem ze swojego telefonu, bo ich nie używam, albo wgrałem ponownie z marketu jak Youtube, żeby wrzucić na kartę sd. Telefon oczywiście mam zrootowany, ale można większą cześć tych aplikacji wyłączyć w zakładce wszystkie aplikacje/ potem przy każdej jest dezaktywuj. Jak jest podświetlone można wyłączyć. Jak by coś nie działało zawsze można włączyć. Przy rocie można usunąć na stałe, ale trzeba uważać, żeby telefon potem działał:E

Są jeszce inne z których mozna zrezygnować, ale ja akurat używam, a ta lista to zrzut zawartości mojego folderu zapasowego. jak widać część apek ma odexy.

Calculator.apk

Chrome.apk

ChromeBookmarksSyncAdapter.apk

EarthLiveWallpaper.apk

EventStreamPluginFacebook.apk

EventStreamPluginTwitter.apk

FaceLock.apk

FBAndroid.apk

FBCalendarSync.apk

FBMediaDiscovery.apk

FBMusicLike.apk

FBNotificationPublisher.apk

FBSetupwizard.apk

FeedWidget.apk

Galaxy4.apk

Gmail.apk

GMS_Maps.apk

GoogleCalendarSyncAdapter.apk

GoogleContactsSyncAdapter.apk

GoogleLyricsPlugin.apk

GoogleQuickSearchBox.apk

helpappics.apk

HoloSpiralWallpaper.apk

Home.apk

HTMLViewer.apk

HTMLViewer.odex

LiveWallpapers.apk

LiveWallpapers.odex

LiveWallpapersPicker.apk

LiveWallpapersPicker.odex

MagicSmokeWallpapers.apk

MediaUploader.apk

NeoReader.apk

NoiseField.apk

NoiseField.odex

OnOffTools.apk

PhaseBeam.apk

Protips.apk

Protips.odex

RetailDemo.apk

SEMCFacebookProxy.apk

SemcPowerSaver.apk

SocialEngineFacebookPlugin.apk

SocialEnginePicasaPlugin.apk

SocialPane-Apps.apk

SocialPane-FriendsWidget.apk

SocialPane-StatusWidget.apk

SoundEnhancement.apk

SoundPicker.apk

Street.apk

Sync.apk

textinput-chn.apk

TimescapeSpline.apk

TwitterPostViewer.apk

UseragentProvider.apk

VerifyCertificatesDummyAppAppli...

VerifyCertificatesDummyAppMedia.apk

VerifyCertificatesDummyAppShare...

VisualizationWallpapers.apk

VisualizationWallpapers.odex

WeatherWidget.apk

WikipediaPlugin.apk

YouTube.apk

YouTubeKaraokePlugin.apk

YouTubePlugin.apk

Do tego mam wyłączony talk.

Edytowane przez pittrw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x